ACE Malta Dil Okulu Rehberi

ACE Malta Dil Okulu 2024 Rehberi başlıklı yazımızda en iyi malta dil okulları arasında yer alan ACE ENGLİSH MALTA (ACE) okulunu Malta Start ekibi olarak inceleyeceğiz ve sizlere okulun tanıtımını yapacağız. Malta Start ekibi olarak en iyi ingilizce dil okulları ile sizlere dil öğrenme sürecinde yardımcı olmaya çalışacağız.

ACE MALTA DİL OKULU HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ACE Malta Dil Okulu Saint Julians Bölgesinde yer alan Malta dil okullarından bir tanesidir. Ace Malta Dil Okulu; genel ingilizce, yoğunlaştırılmış ingilizce, akademik ingilizce, çoçuklar için ingilizce ve sınav ingilizcesi hizmetleri  sunan en çok tercih edilen malta dil okullarından bir tanesidir. Bulunduğu bölge itibariyle eğlence mekanlarına yakınlığı, alışveriş merkezinde yer alması ve dünyanın her yerinden öğrenci kabul etmesi ile ön plana çıkmaktadır.

ACE MALTA DİL OKULU TANITIM VİDEOSU

En Popüler Malta Dil Okulları arasında yer alan ACE English Malta Dil Kursu ülkemizden dil öğrenmek için gelen çocuk, genç ve olgun bireylerin en çok tercih ettiği dil okullarından bir tanesidir. Modern teknolojik sınıfları, geniş dil öğretme metodaları, haftalık sunulan ücretli ve ücretsiz aktiviteler ACE malta dil okulunu öne çıkaran avantajlar arasındadır.

ACE Malta Dil Okulu’nda öğrencilere; Sınıf içi etkinlikler, şehir turları, plaj gezileri, film gösterimleri, spor turnuvaları ve parti gibi çeşitli etkinlikler düzenlenerek öğrencilerin örgün eğitimin yanı sıra sosyal hayat ile ‘de dil öğrenmeleri katkı sunmaktadır. Bol ve eğlenceli öğrenci aktiviteleri ile ace malta dil okulunda ingilizcenizi geliştirebilir, dünyanın her tarafından yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Ace Malta Dil Okulunu Neden Tercih Etmelisiniz, Avantajları Nelerdir ?

Ace Malta Dil Okulunu Tercih sebebinin başında kuşkusuz ingilizcenizi gerçekleştirmek için sunulan fırsat ve imkanlar gösterilebilir. Okulda yıllarca ingilizce eğitimi veren başarılı öğretmenlerden oluşan bir ekipten örgün eğitim alarak ingilizcenizi geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra öğrenciler için aktivite düzenleyen başarılı bir organizasyon ekibi sayesinde her hafta öğrencilere yeni aktiviteler sunulmaktadır.

Ace Malta Dil Okulunun sunmuş olduğu aktivitelere katılarak ders dışında ingilizce öğrenme sürecine devam edebilir, dünyanın farklı farklı ülkelerinden arkadaşlar edinebilir, kültürleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Konaklama seçeneklerinde ‘de öğrencilere farklı seçenekler sunan ace malta dil okulunda keyifli bir dil öğrenme süreci yaşayabilirsiniz.

ACE English Malta Dil Okulu Eğitim Programları

ACE Malta  Dil Okulu Eğitimi Programlarına göz atıldığında her yaş için özel olarak tasarlanmış İngilizce Dil Öğrenme Programlarını görüntüleyebilirsiniz. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce yada Aile İçin İngilizce vb. bir çok program Malta’da dil öğrenmek isteyenler için sunulmaktadır.

ACE Malta Dil Okulu Eğitim Programları

ACE English Malta Dil Okulunda Sunulan Eğitim Programları Şu Şekildedir;

ACE Malta Dil Okulu Genel İngilizce Programları
ACE Malta Dil Okulu İş İngilizcesi
ACE Malta Dil Okulu Akademik Kursları
ACE  Malta Dil Okulu Teen Club
ACE Malta Dil Okulu Junior Camp
ACE Malta Dil Okulu Erasmus Staj

ACE Malta Dil Okulu Genel İngilizce Programları

ACE Malta Dil Okulu Genel İngilizce Programları bölümünde öğrencilerine; Haftalık 10 Saat Konuşma Eğitimi, Haftalık 20 Saat Örgün Eğitim, Haftalık 20 Saat Örgün Eğitim + 10 Saat Konuşma Eğitimi seçeneklerini sunmaktadır. Sizlerde dilerseniz Sabah örgün eğitime katılabilir, ardından öğleden sonra sunulan speaking yani konuşma derselerine katılım sağlayabilirsiniz. Ace malta dil okulunda sunulan geniş genel ingilizce kursları ile ingilizcenizi üst seviye ‘ye çıkarabilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulu İş İngilizcesi

Ace Malta Dil Okulu İş İngilizcesini geliştirmek isteyenler için en iyi malta dil okullarından bir tanesidir. Örgün eğitimin yanı sıra birebir özel derslere katılım sağlayabilir, kariyerinize yön verebilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulu İş İngilizcesi alanında ‘da öğrencilerine farklı alternatifler sunmaktadır. Haftalık 20 saat İş İngilizcesi, Haftalık 30 saat İş İngilizcesi yada Haftalık 40 saat İş İngilizcesi kurslarına katılım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin sektörünüze özel olarak sunulan özel ders seçenekleri ‘de kombinasyon bölümünde yer almaktadır.

ACE İş İngilizcesi Kombinasyon bölümünde Haftalık 30 Saatlik Pakette; 20 Saat Örgün sınıf içi eğitim ve 10 saatlik birebir özel iş eğitim seçeneğini sunmaktadır. ACE İş İngilizcesi Kombinasyon bölümünde Haftalık 40  Saatlik Pakette; 20 Saat Örgün sınıf içi eğitim ve 20 saatlik birebir özel iş eğitim seçeneğini sunmaktadır.

ACE Malta Dil Okulu Akademik Kursları

ACE  Malta Dil Okulu akademik kariyer yapmak isteyen öğrencilerine özel olarak akademik ingilizce kursları sunmaktadır. Akademik Kariyer planlaması yapmak için ACE English Malta’nın  sunmuş olduğu akademik ingilizce kurslarına katılabilir, kariyerinizi geliştirmede önemli bir adım dil öğrenim sürecini malta’da gerçekleştirebilirsiniz. Okulda Haftalık 30 Saat Akademik İngilizce eğitim hizmeti sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve TOIEC vb. bir çok akademi ingilizce dil eğitimlerine malta dil okulunda katılım sağlayabilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulu Junior Club

Malta Dil Okulu ACE ‘de Junior olarak tabir edilen 12- 17 yaş aralığındaki öğrenciler için özel kurs seçenekleri sunulmaktadır. Birbirlerine yakın yaşlarda dünyanın her yerinden ingilizce öğrenmeye gelen öğrencilerin oluşturduğu sınıflarda çocuklarınıza eğlenceli bir yaz tatili sunabilir, eğlenirken ingilizce öğrenmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Dil okulu Junior programı kapsamında; Yaz Programı, Genel İngilizce ve Gruplara özel ingilizce kursları sunmaktadır.

ACE Malta Dil Okulu Aile ve Çocuk Kursları

ACE Malta Dil Okulu Aile ve Çocuk kurs seçeneğinde 3-12 yaşındaki çocuklara özel olarak programlanmış dil öğrenme programı sunmaktadır. Kuşkusuz en iyi öğrenme yaşlarında çocuklarınızı ace malta çocuk kurslarına göndererek erken yaşta ingilizce öğrenmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Sizlede bu sırada yetişkinler için düzenlenen dil eğitim programlarına katılım sağlayarak ailecek ingilizcenizi geliştirebilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulu Erasmus Staj

Erasmus Stajı son yıllarda gittikçe popülerleşen Avrupa Birliği programlarından bir tanesidir. İngilizce öğrenmek için Avrupa Birliği projesinden hibe alabilir, malta ‘da çalışırken ingilizce öğrenebilirsiniz. Malta ‘da erasmus stajı imkanları için whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ace Malta Dil okulunda birbirinde eğlenceli aktiviteler ile erasmus staj programına katılım sağlayabilir, kariyer adımlarınızda dil öğrenim aşamasını tamamlayabilirsiniz.

ACE English Malta Dil Okuluna Nasıl Kayıt Yapılır ?

ACE Engilish Malta Dil Okulunda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Genç Programı, Çocuk yada Aile Programına kayıt oluşturmak istiyorsanız tek yapmanız gereken whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmek. Bizimle iletişime geçme işleminizin ardından almak istediğiniz dil eğitim kursu programı konusunda ve konaklama konusunda sizlere detaylı bilgi vereceğiz.

İlgili görüşme sürecinin ardından yeşil pasaport sahibi iseniz doğrudan belirlediğiniz tarihlerde dil eğitim sürecine katılım sağlayabilirsiniz. Kırmızı pasaport sahibi iseniz sizlere Malta eğitim vizesi konusunda detaylı bilgi vereceğiz ve vize sürecinde ihtiyacınız olan desteği sağlayacağız. Ardından Malta Adasında İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

ACE English Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri Nelerdir ?

ACE English Malta Dil Okulu Konaklama Seçeneklerinde Öğrencilerine 3 farklı seçenek sunmaktadır. Bunlar; Öğrenci apartmanları, Aile Yanı Konaklama ve Hotel Konaklamalarıdır. Öğrenci apartmanları malta dil okulunun sunmuş olduğu en çok tercih edilen konaklamalardan bir tanesidir. Farklı ülkelerden gelen öğrencilerle konaklayabilir, okul dışında ingilizcenizi geliştirmeye devam edebilir, farklı kültürlerin yaşam tarzlarını, yeme içe alışkanlıklarını ve aktivitelerini yakından deneyimleyebilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

ACE Malta Dil Okulunun Sunmuş Olduğu Konaklama Seçeneklerinde bütçenize göre konaklama seçeneğini bulabilirsiniz. 2 kişilik, 3 kişilik yada 4 kişilik odalardan bütçenize göre uygun olanı tercih edebilir ve okuldan arkadaşlarınızla birlikte konaklayabilirsiniz. Kuşkusuz okuldan arkadaşlarınız ile birlikte olmanız daha çok aktivite planlamanıza katkı sağlayacak ve ingilizce öğrenme sürecinizi hızlandıracaktır.

ACE English Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Listesi Nedir ?

ACE English Malta Dil Okulu Fiyatlarına göz atıldığında eğitim sürecinize göre ve konaklama seçeneğinize göre fiyatlar arasında farklılık göstermektedir. Okul belirli dönemlerde kayıt gerçekleştirecek öğrencilere özel kampanyalar sunmaktadır. 3 Aylık ve 6 Aylık Dil öğrenimi+ konaklama tercih etmeniz durumunda Malta Start ekibi olarak sizlere en uygun fiyatlar ile kayıt olma imkanı sunmaya çalışacağız.

ACE English Malta 2024 Fiyat Rehberi

Ücret Tipi8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
TK Oda + Özel Banyo Farkı16802520336050407560
Twin Oda İçi Banyo Farkı1004006008001200
TK Oda Farkı (8+ hafta için)8801320176026403960

Ace English Malta 2024 Ücretlerine göz  atıldığında okul öğrencilere;

  • 3 Aylık Dil Okulu + Konaklama ücreti 3590 Euro
  • 6 Aylık Dil Okulu+ Konaklama ücreti 7010 Euro

olarak sunulmaktadır. İlgili ücretleri havalimanı transferi, konaklama, faturalar, wifi ve ücretsiz aktiviteler dahildir. Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek dil okulu ücretleri hakkında bizden detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Ace English Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Rehberi başlıklı yazımıza göz atarak Ace English malta fiyat ve ücretler 2024 hakkında bilgi alabilirsiniz.

ACE English Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları

Ace English Malta Dil Okulu Öğrenci yorumu bölümünde ilgili okulda eğitim almış birisi olarak sizlere detaylı bilgi vereceğim. Öncelikle okul konum itibariyle malta ‘daki en iyi konuma sahip okullardan bir tanesidir. Bay Street olarak tabir edilen alışveriş merkezinin en üst katında yer alan okulda bir çok alışveriş noktasına anında erişim sağlayabilir, ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Eğitim anlamında modern teknoloji ve akıllı tahtalar ile hizmet vermektedir. Diğer dil okullarında ‘da eğitim alan birisi olarak ACE english sınıflarında görsel ve yazısal öğrenim teknikleri daha üst noktadır. Her pazartesi organizasyon ekibi tarafından o hafta planlanan ücretli ve ücretsiz etkinlerden söz edilmektedir.

Onlarca aktiviteden dilediğiniz tercih edebilir, ingilizce öğrenim sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Öğrenci işleri olarak tabir ettiğimiz bölümde çalışanlar genellikle her sorunuza ilgili bir şekilde yardımcı oluyor ve sorunlarınızı çözmede içten ve samimi davranıyorlar. Sizlerde ACE English Malta Dil Okulunda eğitim almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, eğitim hayatınız döneminde her sorununuzda bize danışabilirsiniz.

ACE English Malta Dil Okulu İletişim Bilgileri

ACE English Malta Dil Okulu ile iletişime geçmek ve okul hakkında merak ettiğiniz sorularınızı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mail, Whatsapp yada cep telefonu ile ace malta dil okulu bilgi alabilirsiniz.

ACE English Malta Cep Telefon Numaraları;

Türkiye: 05439632416

Malta: +35699143066

Mail: info@maltastart.com

İlgili iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçerek ACE Malta Dil Okulu hakkında merak ettiğiniz sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulu İnceleme başlıklı yazımızda sizler için ilgili okulda eğitim alan ekip üyemizin okulu inceleme yazısını paylaştık. Sizlere Ace Malta Dil Okulu yada Diğer Malta Dil Okulları hakkında merak ettiğiniz konularda bize danışabiliriz. Malta ‘da yaşadığımız için her sorunuza cevap verebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu