ESE Malta Dil Okulu Rehberi

ESE Malta Dil Okulu İnceleme yazımızda En İyi Malta Dil Okulları arasında yer alan  European School of English (ESE) okulunu Malta Start ekibi olarak inceleyeceğiz ve sizlere okulun tanıtımını yapacağız. Malta Start dil okulu acentası olarak sizlere en uygun fiyatlarla Malta ‘da dil öğrenme imkanını sunmaya çalışacağız.

ESE MALTA DİL OKULU HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ese Malta Dil Okulu Saint Julians Bölgesinde yer alan genel ingilizce, akademik ingilizce, çocuklar için ingilizce ve sınav ingilizcesi hizmetleri sunan popüler malta dil okullarından bir tanesidir. Bulunduğu bölge itibariyle eğlence mekanlarına yakın ve dünyanın her yerinden öğrenci kabul eden okullardan bir tanesidir.

ESE MALTA Dil Okulu Tanıtım Videosu

Ese Malta Dil Kursu eğitim seviyesindeki kalitesi sebebi ile ülkemizden ingilizce öğrenmek isteyen öğrenci ve yetişkinlerin en çok tercih ettiği malta dil okullarından bir tanesidir.  European School of English – ESE Malta Dil Okulu, İngilizce dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış ve öğrencilere etkili bir eğitim sunmak için tasarlanmıştır.

ESE Malta Dil Okulunu Neden Tercih Etmelisiniz, Avantajları Nelerdir ?

ESE Malta Dil Okulu , İngilizce öğrenmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Malta’da bulunan bu dil okulu, dünya genelindeki öğrenciler için yılın herhangi bir zamanında açıktır.  Malta Dil Okulu, İngilizce dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış ve öğrencilere etkili bir eğitim sunmak için tasarlanmıştır.

ESE Malta Dil Okulu’nda öğrencilere; Sınıf içi etkinlikler, şehir turları, plaj gezileri, film gösterimleri, spor turnuvaları ve parti gibi çeşitli etkinlikler düzenlenerek öğrencilerin örgün eğitimin yanı sıra sosyal hayat ile ‘de dil öğrenmeleri katkı sunmaktadır. Bol ve eğlenceli öğrenci aktiviteleri ile ese malta dil okulunda ingilizcenizi geliştirebilir, dünyanın her tarafından yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu Eğitim Programları

Ese Malta  Dil Okulu Eğitimi Programlarına göz atıldığında her yaş için özel olarak tasarlanmış İngilizce Dil Öğrenme Programlarını görüntüleyebilirsiniz. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, Çocuklar İçin İngilizce yada Aile İçin İngilizce vb. bir çok program Malta’da dil öğrenmek isteyenler için sunulmaktadır.

ESE Malta Dil Okulunda Sunulan Eğitim Programları Şu Şekildedir;
Ese Malta Dil Okulu Genel İngilizce Programları
Ese Malta Dil Okulu Akademik Kursları
Ese Malta Dil Okulu Teen Club
Ese Malta Dil Okulu Junior Camp
Ese Malta Dil Okulu Erasmus Staj

ESE Malta Dil Okulu Eğitim Programları

Ese Malta Dil Okulu Genel İngilizce Programları

Ese Malta Dil Okulu Genel İngilizce Programları bölümünde öğrencilerine; Genel İngilizce, Uzun Süreli İngilizce, Yoğun İngilizce ve Özel Ders seçenekleri ile hizmet sağlamaktadır. Genel İngilizce kısmında haftalık 20 saat yada haftalık 30 saat ingilizce dil programlarından bir tanesini tercih edebilir, ingilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Ese Malta Dil Okulu Akademik Kursları

Ese Malta Dil Okulu akademik kariyer yapmak isteyen öğrencilerine özel olarak akademik ingilizce kursları sunmaktadır. Kariyer planlaması yapmak için ESE Malta’nın  sunmuş olduğu akademik ingilizce kurslarına katılabilir, kariyerinizi geliştirmede önemli bir adım dil öğrenim  sürecini malta’da gerçekleştirebilirsiniz. IELTS, TOEFL ve TOIEC vb. bir çok akademi ingilizce dil eğitimlerine katılım sağlayabilirsiniz.

Ese Malta Dil Okulu Teen Club

Malta Dil Okulu ESE ‘de Teenager olarak tabir edilen 18 yaş altı öğrenciler için özel kurs seçenekleri sunulmaktadır. Birbirlerine yakın yaşlarda dünyanın her yerinden ingilizce öğrenmeye gelen öğrencilerin oluşturduğu sınıflarda çocuklarınıza eğlenceli bir yaz tatili sunabilir, eğlenirken ingilizce öğrenmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Teen Club  14- 17 yaş aralığındaki öğrenciler kabul edilmektedir.

Ese Malta Dil Okulu Junior Camp

Malta Dil Okulu Junior Camp kurs seçeneğinde 9-13 yaşındaki çocuklara özel olarak programlanmış dil öğrenme programı sunmaktadır. Kuşkusuz en iyi öğrenme yaşlarında çocuklarınızı ese malta junior camp ‘a göndererek erken yaşta ingilizce öğrenmelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Ese Malta Dil Okulu Erasmus Staj

Erasmus Stajı son yıllarda gittikçe popülerleşen Avrupa Birliği programlarından bir tanesidir. İngilizce öğrenmek için Avrupa Birliği projesinden hibe alabilir, malta ‘da çalışırken ingilizce öğrenebilirsiniz. Malta ‘da erasmus stajı imkanları için whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ESE Malta Dil Okuluna Nasıl Kayıt Yapılır ?

ESE Malta Dil Okuluna kayıt aşamasında Malta Start ekibi olarak sizlere adım adım yardımcı olacağız. Malta ‘da dil eğitimi almak için öncelikle geçerli vizeniz olması gerekir. Malta dil okulunda ingilizce dil eğitimi almaya istiyorsanız, tek yapmanız gereken whatsapp hattı üzerinden bizlerle iletişime geçmek.

Bizimle iletişime geçme işleminizin ardından ESE Malta Dil Okulu öğrenci birimi ile temas kuracağız ve sizlerin yararlanmak istediği dil eğitim programları ve konaklama seçenekleri konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Malta Dil Okulu ücretli olarak ingilizce dil eğitimi alabileceğiniz en iyi yurtdışı dil okullarından bir tanesidir.

Sizler ile dil okulu süresi ve konaklama konusunda bilgi alışverişi yapma işlemimizin ardından ESE malta dil okulu’na ön kayıt işleminizi gerçekleştireceğiz. Ön kayıt işleminizin ardından vize ‘ye ihtiyacınız var ise malta vizesi konusunda sizlere destek vereceğiz, schengen vizesine ihtiyacınız yok ise doğrudan belirlediğiniz tarihlerde ESE malta dil okulunda dil öğrenmeye başlayabilirsiniz..

ESE Malta Dil Okulu Konaklama Çeşitleri Nelerdir ?

ESE Malta Dil Okulu Konaklama Çeşitlerinde öğrencilerine bir çok alternatif sunmaktadır bunlar; Aile yanı konaklama, öğrenci yurtları, rezidanslar ve otellerdir. İlgili konaklamalarda okul dışında diğer öğrenciler ile yada aile yanında kalarak yeni arkadaşlar edinebilir, ingilizce öğrenme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Malta Dil Okulunun Sunmuş Olduğu konaklama seçeneklerinde fiyatlar farklılık gösterebilir bizler ile iletişime geçerek sizin için en hesaplı dil okulu konaklamasını tercih edebilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

ESE Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri;

 • Rezidans
 • Vadi View Apartmanı
 • Claret Apartmanı
 • Medvista Apartmanı
 • Salini Resort Stüdyoları
 • Number11
 • The George
 • Aile Yanı

Yukarıda ESE Malta Dil Okulunun sunmuş olduğu konaklama seçeneklerinin listesi sunulmaktadır. Kalmak istediğiniz kişi sayısı ve konaklama yerine göre farklı fiyatlar sunulmaktadır. Malta Dil Okulu Lüks konaklama seçeneklerinde okul içerisinde yer alan rezidans ve otelleri sunmaktadır.  ESE Malta Dil Okulu Ekonomik  konaklama seçeneklerinde vadi view, claret, medvista vb. apartmanları yada aile yanını tercih edebilirsiniz.

En Uygun ESE malta Dil Okulu konaklama için bizimle iletişime geçebilir, size özel olarak sunulan fiyatlarla malta dil okulu konaklama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ese Malta Dil Okullu 2024 Fiyat Listesi Nedir ?

ESE Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Listesi bakıldığında okul öğrencilere haftalık olarak aldıkları eğitim süresi ve konaklama süresine göre fiyat sunmaktadır. 3 aylık ve 6 aylık malta dil eğitimlerinde öğrencilere özel fiyatlar sunun  malta dil okulu kayıt gerçekleştiren öğrencilerine gidiş dönüş uçak bileti hediye etmektedir. Sizlerde Malta Dil okulunu tercih etmeniz durumunda uçak bileti parası ödemeden kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

ESE Eğitim Programları 2024 Ücret Rehberi

Program8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
Genel İngilizce + Aile Yanı320048006400960014400
Genel İngilizce + Superior Apart284042605680852012780
Genel İngilizce + Superior Plus3360504067201008015120
Genel İngilizce + Ekonomi Apart260039005200780011700

ESE Diğer Ücretler Rehberi

Ücret TipiTutarKur
Ensuite Oda Farkı25
Ders Materyal Ücreti30
Konaklama Kayıt Ücreti30
Konaklama Servis Ücreti50 – 900
Sağlık Sigortası20 – 360
Yoğun İngilizce Farkı190 – 2700
Kayıt Ücreti50
Tek Kişilik Oda Farkı340 – 6120

ESE Malta Dil Okulu 2024 Ücretlerine göz atıldığında okul öğrencilere;

 • 3 Aylık Dil Okulu+ Konaklama + Uçak Bileti Hizmetlerini;
  – Ekonomi Konaklama’da 4050 Euro
  – Superior Konaklama’da 4410 Euro
  – Superior Plus Konaklama ‘da 5190 Euro  olarak sunmaktadır.
 •  6 Aylık Dil Okulu + Konaklama + Uçak Bileti Hizmetlerini;
  – Ekonomi Konaklama’da 7470 Euro
  – Superior Konaklama’da 8190Euro
  – Superior Plus Konaklama ‘da 9720 Euro  olarak sunmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları

Malta ‘da yaşayan ve ESE ‘de eğitim alan Malta Start ekibinin bir üyesi olarak Malta Dil Okulu Hakkında öğrenci gözüyle yorum yapacağım. Malta dil okulları içerisinde konum olarak en iyi noktalara sahip okullardan bir tanesidir. Okulda öğrenciler için her türlü imkan sunulmaktadır. Diğer malta dil okullarına kıyasla biraz daha pahalı okullar sınıfında yer almış olsada sunmuş olduğu modern eğitim ve aktivitelerle aldığı ücreti fazlasıyla hizmet olarak sunmaktadır. Her hafta özel olarak sunulan aktiviteler ve geniş konaklama seçenekleri ile ese malta dil okulunda keyifli ve kaliteli  dil öğrenme süreci yaşayabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu Giriş

Ese Malta Dil Okulu İletişim Bilgileri

ESE Malta Dil Okulu ile iletişime geçmek ve okul hakkında merak ettiğiniz sorularınızı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mail, Whatsapp yada cep telefonu ile ese malta dil okulu bilgi alabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu İletişim Numaraları;

Türkiye: 05439632416
Malta: +35699143066
Mail: info@maltastart.com

İlgili iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçerek Malta Dil Okulu hakkında merak ettiğiniz sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu İnceleme yazımızda sizlere en iyi malta dil okulları arasında yer alan ESE- European School of English okulu hakkında bilgi verdik. Malta dil okulları hakkında merak ettiğiniz sorularınızı çekinmeden whatsapp hattı üzerinden sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu