IELS Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Rehberi

IELS Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Rehberi başlıklı yazımızda Sliema Malta Dil Okulları arasında yer alan  IELS İngilizce Dil Öğrenim Merkezinin sunmuş olduğu eğitim ücretleri ve konaklama seçeneklerinin güncel listesini sizlere sunacağız. Bu liste, katalog üzerinden sunulan program ücretlerini içermekte olup, Malta Start Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığıyla sunulan özel promosyon ve kampanyalar sayesinde, IELS Malta Dil Okulu’na kayıt işlemlerinizi en avantajlı fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

IELS MALTA DİL OKULUNA EN UYGUN FİYATLARLA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA !

Malta Start Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız aracılığıyla özel fiyatlar hakkında bilgi alabilir ve IELS Malta Dil Okulu’na kayıt sürecinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere IELS Malta Kayıt Süreci, Kurs Seçenekleri, Konaklama Türleri, Vize Ücretleri ve Ekstra Ücretler hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

IELS Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Listesi

IELS Malta Dil Okulu Programlara göre haftalık dil okulu ücretleri 2024 ;

Kurs AdıHaftalık Ders Sayısı (Saat)1-7 Hafta8-20 Hafta21+ HaftaGünün ZamanıMin. SeviyeOrtalama Sınıf Boyutu
Genel İngilizce20 Ders (15 Saat)255235220Sabah veya Öğleden SonraTüm Seviyeler12
Yoğun İngilizce30 Ders (22.5 Saat)365315300Sabah veya Öğleden SonraTüm Seviyeler12
Mini-Grup İngilizce20 Ders (15 Saat)280280Sabah veya Öğleden SonraB16
İş İngilizcesi20 Ders (15 Saat)270Sabah veya Öğleden SonraB112
30+ Genel İngilizce20 Ders (15 Saat)260240225Sabah veya Öğleden SonraA112

Bu eklenen kurs, 30 yaş ve üzeri öğrencilere yönelik “30+ Genel İngilizce” kursunu içermekte ve kursun süresine bağlı olarak değişen fiyatlandırmalar, derslerin verileceği zaman dilimleri, kursa katılım için gereken minimum seviye ve ortalama sınıf boyutları gibi bilgileri içermektedir.

IELS Malta Dil Okulu 2024 Konaklama Fiyat Listesi

IELS Malta Dil Okulu Day’s Inn Konaklama Seçeneği Fiyat Listesi

Konaklama TipiOda TipiBanyoPaylaşım Şekli1-7 Haftalar (EUR)8+ Haftalar (EUR)Kahvaltı (EUR)Akşam Yemeği (EUR)01 Haz – 31 Ağu (EUR)
Day’s Inn HotelEn-SuitePaylaşımlı İkiz22421049154126
Day’s Inn HotelEn-SuiteTek Kişilik37136449154126
Day’s Inn StudioEn-SuitePaylaşımlı İkiz26625949154126
Day’s Inn StudioEn-SuiteTek Kişilik37837149154126

Bu tablo, Day’s Inn Hotel ve Studio odalarının yanı sıra ekstra hizmetlerin fiyatlarını içermekte ve konaklamanın süresine, oda tipine ve paylaşım şekline göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca, kahvaltı ve akşam yemeği gibi ekstraların fiyatları ve özel dönem olan 01 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında uygulanan ek ücretler de belirtilmiştir.

IELS Aile Yanı Konaklama Fiyat Listesi

IELS Malta Aile Yanı Konaklama Fiyat Listesi 2024 ;

KonumBanyoOda Tipi1-7 Haftalar (EUR)8+ Haftalar (EUR)Özel Diyet (EUR)Wi-Fi01 Haz – 31 Ağu (EUR)
Okula en fazla 45 dakika uzaklıkPaylaşımlıPaylaşımlı27326655Dahil91
Okula en fazla 45 dakika uzaklıkPaylaşımlıTek Kişilik34333655Dahil161
Okula en fazla 45 dakika uzaklıkÖzelTek Kişilik44142755Dahil161
Yönetici Ev SahibiÖzelTek Kişilik47645555Dahil161

IELS Kurs ve Sınavlarla İlgili Bilgiler

KategoriDetaylar
IELTS ve TOEIC Sınav ÜcretleriDahil değildir. Sınav rezervasyonları, sınav tarihinden en az 10 hafta önce yapılmalıdır.
Cambridge Sınav ÜcretleriDahil değildir. Tüm Cambridge sınavları için rezervasyonlar, sınav tarihinden en az 10 hafta önce yapılmalıdır. Sınav tarihi hafta sonuna denk geliyorsa, uçuşlar buna göre ayarlanmalıdır. Yazılı sınavların tarihleri belirtilmiştir; sözlü sınavlar yazılı sınavlardan bir hafta önce veya sonra gerçekleşir.
Temel İngilizce KurslarıYoğun İngilizce kurslarına 8+ hafta kayıt yaptıran öğrenciler, müsaitliğe bağlı olarak İş İngilizcesi veya Sınav Hazırlık kurslarına (IELTS, TOEIC veya Cambridge) ÜCRETSİZ geçiş yapabilirler.
Tamamlayıcı KurslarYoğun İngilizce dışındaki bir temel kurs ile birleştirilebilir.
Sınav Hazırlık KurslarıIELTS ve TOEIC için basılı materyaller sağlanır. Kurs kitabı ek ücretle satın alınabilir.
Özel Derslerİki Kişilik İngilizce, benzer seviyedeki 2 kişi birlikte kayıt yaptırmalıdır ve yalnızca 1 kişi tarafından kayıt yapılamaz.
Maksimum Sınıf BoyutuStandart gruplar için 15 öğrenci; mini gruplar için 7 öğrenci; sınav hazırlık grupları için 12 öğrenci.

Bu tablo, kurs seçenekleri, sınav rezervasyonları, sınav ücretleri ve özel dersler gibi konularda önemli bilgileri özetlemektedir. IELS Malta Dil Okulu Fiyat Listesini sizlerle paylaşıyoruz.  Sizlerde aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

IELS ‘DE Kaçırılmayacak Özel İndirimler ve Malta Start’a Özel Fırsatlar!

IELS Malta Dil Okulu ve Malta Start Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak el ele verip, siz değerli öğrencilere unutulmaz bir dil eğitimi fırsatı sunuyoruz. İngilizceyi, Malta’nın büyüleyici atmosferinde, kaliteli ve etkili bir eğitimle öğrenme şansını kaçırmayın. Üstelik, Malta Start aracılığıyla IELS Malta Dil Okulu’na kayıt olduğunuzda, sadece sizlere özel hazırlanmış indirimlerden ve avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanacaksınız. İngilizce öğrenme serüveniniz boyunca bütçenizi düşünerek, kaliteden ödün vermeden eğitim alabileceğinizin garantisini veriyoruz.

IELS Malta Dil Okulu İnceleme

Malta Start olarak, kayıt sürecinizden eğitiminizin sonuna kadar yanınızda olacağız. Her adımda size destek sağlayarak, dil öğrenme yolculuğunuzun her anında yanınızda olacağımızı taahhüt ediyoruz. İster vize işlemleri, ister konaklama seçenekleri olsun, her türlü süreçte size rehberlik edeceğiz. Ayrıca, Malta’da geçireceğiniz süre zarfında katılabileceğiniz sosyal aktiviteler ve etkinliklerle dil pratiğinizi günlük yaşamda da sürdürebileceksiniz. IELS ve Malta Start iş birliğiyle, uygun fiyatlarla kaliteli bir eğitim almanın ve Malta’nın sunduğu eşsiz deneyimlerin keyfini çıkarın.

IELS Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Rehberi başlıklı yazımızda sizlere okulun sunmuş olduğu katalog fiyat ücretlerini ilettik. En uygun fiyatlarla, birbirinden özel kampanyalar ile Malta Start üzerinden okula kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Malta Dil Okulları Fiyat Rehberi’mizden yararlanarak diğer okulların sunmuş olduğu ücretleri görüntüleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu