Malta Çocuklar İçin İngilizce Kursları

Malta Çocuklar İçin İngilizce Kursları Dil Programı kapsamında 5 ila 13 yaş grubu çocuklar için eğitim programları hizmet sunmaktadır. Çocuğuzun ingilizceyi doğal bir şeklde ve keyifli bir ortamda öğrenmesini istermisiniz ? Malta sizin için uygun seçenek diyebiliriz.

Malta Çocuklar İçin İngilizce KurslarıMalta İnanılmaz plajları ve tarihi mekanlarının yanı sıra İngilizce dil öğreniminde son yıllarda en çok öne çıkan ülkelerden bir tanesidir. Sizler malta’da tatil yaparken çocuklarınız için düzenlenmiş eğitim programlarında çocuklarınızın ingilizce öğrenmesini sağlayabilir, keyifli bir tatil ve eğitim dönemi yaşayabilirsiniz.

Malta’da Dil Okulları Çocuklar İçin Muhteşem Aktiviteler ve Eğlence Programları ile Keyifli ve Doğal bir eğitim programı sunmaktadır.

Bol aktiviteli dünyanın her yerinden gelen çocukların buluştuğu özel sınıflarda çocuğunuzun ingilizce öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Malta Start olarak çocuklarınızın en verimli ders programı alması adına sizlere 7 gün 24 saat malta’dan hizmet sağlamaktayız.  Çocuklar için benzersiz ingilizce programları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Katılım Sağlanır ?

Malta Çocuklar İçin İngilizce Kurslarına çocuğunuzun yaşına göre sizlerinde eşlik edebileceği şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Malta Çocuk Dil Okulları için yapmanız gereken dil okulu tercihinde bulunmak ve ardından programa katılmaktadır.

Malta Çocuk dil okulları her pazartesi günü başlamaktadır. Okulda dünyanın her yerinden çocuklar bulunmaktadır. Birbirinden eğlenceli aktiviteler ve grup etkinlikleri ile çocuklarınıza doğal bir ingilizce öğrenme programı sunabilirsiniz.

Dilerseniz sizlerde bu süreçte tatil yapabilir, yada aile boyu programlara katılarak ingilizce eğitimi alabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınızla birlikte sizlerde farklı kültürlerden insanlarla tanışabilir, keyifli bir yaz tatili ve eğitim dönemi geçirebilirsiniz.

Kimler Katılabilir ?

Malta Çocuk Okullarına 5 ila 13 yaş aralığındaki öğrenciler katılabilmektedir. Çoçuğunuzun inanılmaz ve eğlenceli bir dil öğrenim deneyimi yaşamasını istiyorsanız malta dil okulları tam size göre diyebiliriz. Malta’da hizmet veren en iyi dil okullarının sunmuş olduğu dil eğitim programları ile çocuğunuza iyi bir ingilizce temeli oluşturabilirsiniz.

Çoçuğunuz dünyanın her yerinden gelen çocuklarla oyun oynarak, eğlenceli aktiviteler ile ingilizce öğrenirken, sizlerde malta adasının tadını çıkarabilirsiniz. Çocuk ingilizce programlarında öğretmenler ve okuldaki görevliler çocuklarınızda yakından ilgilenmektedir.

İngilizce Bilmek Gereklimidir ?

Malta çocuklar için ingilizce kurslarında ingilizce bilmek gerekli değildir. Genellikle çocuklar için ingilizce dil programları daha çok aktiviteye ve basit ingilizceye dayanan programlardır. Çocuğunuza gelmeden önce bol bol ingilizce eğlenceli videolar izleterek sürece daha kolay adapte olmasını sağlayabilirsiniz.

Küçük yaşta uluslararası bir ortamda ders almak ve dünyanın farklı ülkelerindeki çocuklarla eğitim dönemi geçirmek çocuğunuz için benzersiz bir deneyim olacaktır. Sizlerde dilerseniz aile boyu eğitim programları hakkında bilgi alarak eğitim sürecine katılım sağlayabilirsiniz.

Malta Çocuklar İçin İngilizce Kursları Sunan Okullar

Çocuklar İçin İngilizce Dil Eğitimi Sunan en iyi okulları Malta Start olarak sizlere sunuyoruz. Diğer okullarda ‘da benzer eğitimler yer alsada biz öğrencilerimize en verimli şekilde ders dönemi yaşayabilecekleri dil okullarının listesini sunmaktayız. Hadi şimdi hep birlikte  çocuklar için dil eğitim programı veren malta dil okullarını inceleyelim !

Malta Çocuk Dil Okulları;

ACE English

ACE English Malta Dil Okulu İngilizce Eğitimi alabileceğiniz en iyi okullardan bir tanesidir. Sosyal ve eğlenceli bir dil öğrenim dönemi yaşamak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.  Malta Start İle İlk Adımı At !

 

Okulu İncele

ESE Malta

ESE MaltaESE Malta Dil Okulu  İngilizce Eğitimi alabileceğiniz en iyi okullardan bir tanesidir. En çok eğitim akreditasyonuna sahip dil okulunda eğlenceli ve keyifli bir dil öğrenim süreci yaşayabilirsiniz.  Malta Start İle İlk Adımı At !

 

Okulu İncele

Clubclass Malta

Clubclass Malta Dil Okulu Clubclass Malta Dil Okulu  İngilizce Eğitimi alabileceğiniz en ekonomik okullardan bir tanesidir. Yüzme havuzu, spor salonu ve ücretsiz aktivitelerle keyifli bir dil öğrenimi için tercih edebilirsiniz.

Malta Start İle İlk Adımı At !

Okulu İncele

Tavsiyeler

Malta Çocuk Dİl Okulları için tavsiyeler bölümümüzde çocuklarınızın keyifli bir dil eğitim dönemi yaşaması adına ve ortama adapte olması konusunda bol bol ingilizce çizgi film yada eğlence programları izletmenizi öneririz. Malta’ya geldiği anda sınıfına adapte olması daha hızlı bir öğrenme süreci yaşamasına katkı sağlayacaktır.

Malta ‘da çocuklar için ingilizce dil eğitimi veren okullar konaklamalarda genellikle belirli bir otel üzerinden hizmet sağlamaktadır. Buda çoçuğunuzun hem tatil hemde eğitim sürecini birlikte yaşamasını sağlayacak keyifli bir dil öğrenim deneyimi yaşatacaktır.

Sizlerde çoçuğunuz ile birlikte ingilizce eğitimi alacaksanız okulların konaklamasını öneririz, fakat ingilizce eğitimi almayacaksanız yaz döneminde okul konaklamaları sizler için pahalı olabilir. Bizimle whatsapp yada mail üzerinden iletişime geçerek malta çocuk dil okulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Malta Start ile Malta ‘ya İlk Adımı At !

Başa dön tuşu