Malta Dil Okulları | En İyi Dil Okullarını Keşfedin !

Malta Dil Okulları İngilizce Dil Eğitimi Hizmeti alabileceğiniz, Dünya’nın en popüler dil öğrenme merkezleri arasında yer almaktadır.

Geniş kurs seçenekleri, her yaşa uygun programlar ve eğlenceli aktiviteler ile sizlerde malta’da ingilizce dil eğitimi alabilirsiniz. Malta’da yaşıyoruz ve Malta Adasından Hizmet Sağlamaktayız !

Malta Dil Okullarında Eğitim için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Kayıt, konaklama, vize ve ücretler konusunda tecrübelerimizi sizlere aktaracağız ve her süreçte sizlere yakından destek sağlayacağız.

 Hadi Şimdi Hep Birlikte Malta Dil Okullarını İnceleyelim !

 

Malta Dil Okulları Listesi

Ace English Malta Dil Okulu

Ace English Malta Dil Okulu Malta’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En Sosyal Dil Okullarından Bir Tanesidir. Okul sunmuş olduğu haftalık sosyal aktivite programları ve modern öğretim metodları ile ön plana çıkmaktadır. Sosyal bir dil okulunda eğlenerek İngilizce Öğrenmek İstiyorsanız !

Ace Malta Dil Okulu Tam Sizlere Göre !

 

Konum

San Julians

Neden Ace Malta ?

 1. Her Pazartesi belirlenen sosyal aktivite listesi ile örgün eğitim dışında’da Sosyal Ortamda İngilizce Öğrenmeye Devam Edebilirsiniz. 

 2. Modern Öğretim Metodları; Akıllı Tahta, Video Etkinlikleri, Kelime Yarışmaları vb. farklı metodlar sayesinde eğlenceli ve modern örgün eğitim.

 3. Okul Alışveriş Merkezi’nin 4. Katında konuşlanmış. Okul çevresinde bir kaç dakika içerisinde bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 4. Sıcakkanlı ve Samimi Yönetim Kadrosu, Yaşayabileceğiniz sorunları yönetim ile iletişime geçerek anında çözüme kavuşturabilirsiniz.

 5. Konaklama Seçenekleri; Her bütçeye göre konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

Ace English Malta Sosyal Medya Hesapları

EC Malta Dil Okulu

EC Malta Dil Okulu Malta’da Hizmet veren marka dil okulları arasında en popüler olanlardan. Turuncu halı deneyimini yakından hissedebileceğiniz okul EC Markası ile dünyanın bir çok bölgesinde İngilizce dil okulları ile hizmet sağlamaktadır. 

Marka bir dil okulunda eğitim için EC Malta Size Göre !

Konum

San Julians

Neden EC Malta ?

 1. Markalaşmış  Dil Okullarından Global ve Kurumsal bir dil eğitim merkezi.

 2. Tecrübe ve Teknik Açısında Dünya’nın her yerinde kendini kanıtlamış en iyi dil öğrenim merkezleri arasında.

 3. Örgün eğitimin yanı sıra düzenlenen aktivitelerle sosyal ortamda’da ingilizce öğrenebilirsiniz.

 4. Kolay Adaptasyon Süreci; Sınıf içi etkinliklerle okulunuza kolayca adapte olabilir, farklı ülkelerden arkadaşlar edinebilirsiniz.

 5. Konum itibariyle san julians bölgesinde bir çok alana bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde.

EC Malta Sosyal Medya Hesapları

ESE Malta Dil Okulu

ESE Malta Dil Okulu Malta’da hizmet veren en çok eğitim akreditasyonuna sahip dil okullarından bir tanesidir. En İyi Malta Dil Okulları arasında yer alan ese genel ingilizce ve çocuk ingilizcesi programları ile ön plana çıkıyor. Eğlenceli ve öğretici bir dil deneyimi yaşamak istiyorsanız ! 

 ESE Malta  Dil Okulu  Tam Sizlere Göre !

Konum

San Julians

Neden Ese Malta ?

 1. En Çok Eğitim Akreditasyonuna Sahip Dil Okullarından bir tanesi.

 2. Okulda hizmet veren türk yönetici sayesinde sorunlarızı anında çözebilir, ana dilinizde ihtiyaç ve isteklerinizi belirtebilirsiniz.

 3. Konum olarak Malta’nın en eğlenceli bölgesi olan Paceville’e bir kaç dakikalık uzaklıkta.

 4. Konaklama seçenekleri geniş, okula bir kaç dakikalık yürüme mesafesindeki konaklama seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

 5. ESE ‘nin sosyal ortamı oldukça aktif, okul arkadaşlarınızla aktiviteler yaparak eğlenceli bir dil öğrenim deneyimi yaşayabilirsiniz.

ESE Malta Sosyal Medya Hesapları

İELS Malta Dil Okulu

İELS  Malta Dil Okulu Malta’nın Sliema Bölgesinde Hizmet Veren En İyi Malta Dil Okullarından bir tanesidir. Okul konumu itibariyle ve eğitim standartları gereğince Malta’da en çok tercih edilen dil okulları arasında yer almaktadır.

En İyi Malta Dil Okullarından Birisinde İngilizce Dil Eğitimi Almak İstiyorsanız !

İELS Malta Dil Okulu Tam Sizlere Göre !

Konum

Sliema

Neden İELS Malta ?

 1. En İyi Malta Dil Okulları arasında yer almaktadır. 

 2. Konumu İtibariyle bir çok aktiviteye dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

 3.  Malta’nın En Güzel Şehirleri arasında yer alan Sliema‘da keyifli ve eğlenceli bir dil eğitim dönemi yaşayabilirsiniz.

 4. Türk öğrencilerin yoğun olmadığı malta dil okulları arasında yer almakta.

 5. Modern Eğitim Metodları ve Sınıf İçi Etkinliklerle öğretici bir dil eğitimi alabilirsiniz.

İELS Malta Sosyal Medya Hesapları

Gateway Malta Dil Okulu

Gateway Malta Dil Okulu Malta’nın  San Gwann Bölgesinde hizmet veren Ekonomik Malta Dil Okullarından bir tanesidir. Okul Aile tarafından yönetilmektedir ve butik dil okulu’dur diyebiliriz. Malta’da uygun fiyatlarla dil eğitimi almak istiyorsanız !

Gateway Malta Dil Okulu Tam Sizlere Göre ! 

Konum

San Gwann

Neden Gateway Malta ?

 1. En Ekonomik Malta Dil Okulları Arasında yer almakta.

 2. Samimi ve Sıcak bir ortamda İngilizce öğrenme.

 3. Sosyal ortam; konaklama seçenekleri okula yürüme mesafesinde. Arkadaşlarınızla okul dışında’da ingilizce öğrenmeye devam edebilirsiniz.

 4. Malta’nın en ucuz alışveriş merkezleri arasında yer alan LİDL ‘a yürüme mesafesinde.

 5. Adanın En Eğlenceli bölgesi San Julians 15- 20 dakika yürüme mesafesinde.

Gateway Malta Sosyal Medya Hesapları

Clubclass Malta Dil Okulu

Clubclass Malta Dil Okulu Malta’nın  Sweqi  Bölgesinde hizmet veren Hesaplı Malta Dil Okullarından bir tanesidir. Okul Öğrencilerin İhtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Okul içerisinde yer alan sosyal aktivite seçenekleri sayesinde keyifli bir sosyal ortamda İngilizce öğrenebilirsiniz. Eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenmek istiyorsanız !

Clubclass Malta Dil Okulu Tam Sizlere Göre ! 

Konum

Sweqi

Neden Clubclass Malta ?

 1. En Hesaplı Malta Dil Okulları Arasında yer almakta. Uygun fiyatlarla dil eğitimi alabilirsiniz.

 2. Ücretsiz Havuz, Spor Salonu ve Oyun Alanları ile sosyal bir ortamda İngilizce Öğrenebilirsiniz.

 3. Konaklama seçenekleri okul içerisinde yada bir kaç dakikalık mesafede. Okul Arkadaşlarınızla sosyal bir ortam.

 4. Samimi bir ortam ve ilgili personellerle motive edici bir ortamda İngilizce öğrenme.

 5. Eğlence mekanları ile ünlü san julians bölgesine 10-15 dakika yürüme mesafesinde.

Clubclass Malta Sosyal Medya Hesapları

Neden Malta Dil Okulları ?

Neden Malta Dil Okulları sorusuna malta ingilizce dil eğitimi veren okullarda edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bilgi sağlamaya çalışacağız. Şimdi Sizlere Neden Malta Dil Okullarını tercih etmeniz konusunda maddeleri sıralayacağız.

Neden Malta Dil Okulları;

 1. Adanın İklimi Malta Dil Okulları tercihinizde önemli bir etki olabilir, zira güneşli gün sayısının fazla olması öğrenme sürecinizi olumlu etkileyeceğini düşünmekteyiz.
 2. Adanın Turistik yapısı, dil okullarına yakın eğlence merkezleri, plajlar ve sosyal aktivite alanları sayesinde dil eğitiminizi eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.
 3. Sosyal aktiviteler, Malta ‘da dil eğitiminizde ada’da karnavallar, konserler, ingilizce toplantılar vb. ilginize göre bir çok aktivite seçeneğini bulabilir, keyifli bir dil dönemi yaşayabilirsiniz.
 4. Sosyal Ortam; Ada’da yerel halkın dışında öğrenciler ve turistler geniş bir kitleyi oluşturmaktadır. Ada’da insanların birbiri ile kaynaşması oldukça kolaydır ve dil öğrenim sürecinizde diyaloglar öğrenim sürecinizi hızlandıracaktır.
 5. Çok Kültürlülük; Ada’da dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ve turistler ile iletişime geçerek, farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olabilir, farklı ülkelerden arkadaşlar edinebilirsiniz.
 6. Okulların Akreditasyonları; Malta’da hizmet veren dil eğitim merkezleri dünyanın önde gelen dil bilim merkezleri tarafından onaylanmıştır ve belirli periyotlarda denetlenmektedir.
 7. Ulaşım: Küçük bir ada ülkesi olduğu için her alana kolayca ulaşım sağlayabilir, heryere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.
 8. Ekonomik Seçenekler; Her bütçeye yönelik kısa ve uzun dönem dil eğitim programlarını ada ülkesi dil okullarında bulabilirsiniz.
 9. Tarihi yapı, ada’nın her köşesinde farklı dönemlere ait tarihi yapılarla karşılaşabilir, eğitim programınız boyunca malta tarihini keşfedebilirsiniz.
 10. Vize süreci: Ada ülkesi diğer dil eğitimi veren yurtdışı okullarına kıyasla İngiltere ve İrlanda vb. daha kolay vize prosedürleri sunmaktadır.
 11. Seyahat ; gezmeyi seviyorsanız ve Avrupayı keşfetmek istiyorsanız, uygun fiyatlı uçuşlardan yararlanarak keyifli bir dil dönemi yaşayabilirsiniz.

 

Malta Dil Okulları İnceleme

En İyi Malta Dil Okulları

En İyi Malta Dil Okulları bölümümüzde sizlere farklı açılardan en iyi imkanı sağlayan dil okulları hakkında bilgi vereceğiz, tanıtımını yaptığımız dil okulları doğrudan deneyimlerimiz sonucunda önerdiğimiz dil eğitim merkezleridir. Farklı bireylerin farklı tecrübeleri yer alsada malta’da popüler olan ve herkes tarafından kabul görmüş dil okulları bulunmaktadır, şimdiz sizlere en iyi malta dil okullarının listesini sunacağız.

En İyi Malta Dil Okulları Listesi ;

 • ACE
 • EC 
 • ESE 
 • İELS
 • Gateway
 • Clubclass

 

En Ucuz Malta Dil Okulları

En Ucuz Malta Dil Okulları bölümümüzde uygun fiyatlarla eğitim alabileceğiniz malta dil okullarının listesini paylaşacağız. Okulların eğitim ücretleri hemen hemen birbirine yakın olabilirken, konaklama seçenekleri ve ücretleri konusunda farklı fiyat seçenekleri çıkabilmektedir. Tanıtımını yaptığımız malta dil okulları arasında en uygun fiyatlı dil okulları aşağıda yer almaktadır.

En Ucuz Malta Dil Okulları;

 • Clubclass 
 • Gateway

İlgili okullar malta’da ingilizce eğitimi alabileceğiniz en uygun fiyatlı dil okullarıdır.

Malta Dil Kursları Kampanyaları Ne Zaman Oluyor ?

Malta Dil Kursları dönem dönem eğitim programlarında İndirim kampanyaları düzenlemektedir. Genellikle sezon başlamadan önce uygulanan kampanyalar yılbaşı, sevgileler günü ve blackfriday haftalarında’da uygulabilmektedir. Malta İngilizce Dil Kursları kampanyaları için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, sizlere özel sunulan kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Dil Okulları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Malta Dil Okullarında Ortak Eğitim Dili Olarak İngilizce Kullanılmaktadır.

Dil Okullarına okul üzerinden yada dil acentaları üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Kendi dilinizde süreci ilerletmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dil Okullarına Herkes kayıt işlemi gerçekleştirebilir. Vize Süreci dil okuluna kayıt işleminin ardından önem taşımaktadır.

Dil Okullarına Kayıt İşlemi için herhangi bir şart bulunmamaktadır.

Dil Okullarında;  Genel İngilizce (haftada 20 ders), Yoğun İngilizce (haftada 30 ders), İş İngilizcesi (Business English), Akademik İngilizce (Academic English), IELTS, TOEFL, TOEIC gibi Sınavlara Hazırlık İngilizcesi (Exam Preparation Courses) gibi eğitim seçeneklerini bulabilirsiniz.

Malta İngilizce Kurs seçimlerinde tecrübeli ve okul hakkında bilgisi olan acentalara ve öğrencilere danışarak tercihte bulunabilirsiniz. 

Malta Dil Okulları Genel İtibariyle San Julians, Sliema, Sweqi ve Pemroke bölgelerinde yer almaktadır.

Malta Dil Okullarında 1 Haftadan 52 Haftaya kadar İngilizce Eğitim Programlarına Katılım Sağlayabilirsiniz.

Dil Okullarında dil eğitiminiz sırasında Malta Work And Study programı ve şartlarını dikkate alarak çalışabilirsiniz.

Dil Okullarında Eğitim Almak İstiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, okullar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dil Okulları danışmanlık hizmeti ücretsizdir. Eğitim acentaları okullardan komisyon alarak hizmet vermektedirler.

 Dil Okullarına kayıt işleminde herhangi bir mezuniyet belgesi talep etmemektedir. İlkokul, Lise, Üniversite yada Yükseklisans eğitimi alan bireyler eğitim programlarına katılabilir.

Ese, Ace, EC, İels, Clubclass ve Gateway dil okulları adada eğitim alan öğrenciler tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Malta’da 3 aylık bir eğitimde genel bir ingilizce bilgisine sahip olabilirsiniz, fakat öğrenim süreçleri ve dilinizi geliştirmek istediğiniz seviye’ye göre süreç değişebilmektedir.

Malta’da 50’nin  üzerinde dil okulu bulunmaktadır. Bunlardan bazıları kurumsal, köklü ve büyük okullar bazıları ise butik ve küçük okullardır. Malta dil kursları arasında tercih yaparken. Okulunuzun konumu, olanakları, eğitimci kadrosu, aktiviteleri ve öğrenci yorumlarına dikkat etmelisiniz.

 

Malta Dil Okulları; Öğrenci Apartmanları, Aile Yanı Konaklama, Hostel ve Otel Konaklama seçenekleri sunmaktadır. 

Başa dön tuşu