Malta Gençler İçin İngilizce Kursları

Malta Gençler İçin İngilizce Kursları bölümümüzde sizlere genç yani 13 ila 17 yaş grubu arasındaki öğrencilerin dil eğitim programları hakkında bilgi vereceğiz. Malta her yaştan birey için ingilizce dil eğitim programı sunmaktadır. Güvenli bir bölge olması ve geniş bir öğrenci kitlesinin malta ‘da yer alması malta’nın tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Malta Gençler İçin İngilizce Kursları Sizlerde genç çocuklarınızı yada ailenizden bir bireyi en verimli öğrenme döneminde malta’ya göndererek hem dil eğitimi almasını sağlayabilir, hemde unutulmaz bir yaz yaşamasına katkı sağlayabilirsiniz. Genç kategorisinde değerlendirdiğimiz 13 – 17 yaş arasındaki bireylere yönelik oluşturulan sınıflar, aktivitler ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle gençlere benzersiz bir dil programı sunulmaktadır.

Malta Start olarak Malta’dan hizmet sağlamaktayız. Bu nedenden dolayı çocuğunuzu yada ailenizden herhangi birini malta’ya gönderme konusunda bize güvenebilirsiniz. Herhangi bir durumda 7 gün 24 saat öğrencilerimizle ilgilendiğimizi unutmayın !

Malta Gençler İçin İngilizce Kursları; 13-17 yaş aralığındaki bireylere özel olarak hazırlanmaktadır. Genel aktivitelerde her zaman gözlemci öğretmen ve okuldan görevli öğrencilere eşlik etmektedir.

Gençler için kuşkusuz tercih edilebilecek en iyi kurs dönemi yaz aylarıdır. Çocuğunuzun özgüven kazanması, yabancı dil öğrenmesi ve uluslarası arkadaş ortamı sağlaması için malta dil eğitim programları tam sizlere göre. Dilerseniz sizlerde aile programı kapsamında malta’ya gelebilir, sizlerde yabancı dil eğitimi alabilirsiniz.

Kurslara Nasıl Katılım Sağlanır ?

Malta Gençler İçin Eğitim programlarına katılım için aileden bir ebeveynin yada yakın derece akrabalardan birisini öğrenciye sponsor olması gerekmektedir. Sponsorluk işleminin ardından okul tercihinde sizlere yardımcı olacağız. Ardından vize ve sponsorluk süreçlerinizin her adımında malta start olarak sizlere destek sağlayacağız.

Gençler için maltanın güzel ikliminde en eğlenceli dönemlerinde kuşkusuz malta dil okulları hem eğitim hemde tatil imkanı sunmaktadır. Çocuklarınıza unutamayacakları bir eğitim dönemi yaşatmak istiyorsanız Malta Dil Okulları tam sizlere göre !

Kimler Katılabilir ?

Malta Gençler İçin İngilizce Programlarına 13 ila 17 yaşındaki her birey katılım sağlayabilmektedir. Bu yaş aralığındaki öğrencilere vize konusunda malta cömert davranmaktadır. Gerekli belgeleri doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanız durumunda sorunsuz bir şekilde programa katılım sağlayabilirsiniz.

Gençler için dil programları genellikle öğrencileri kapsamaktadır bu nedenler yaz döneminde okulların bir çoğu gençler için dil eğitim programları düzenlemektedir. İngilizceyi eğlenerek ve unutulmaz bir deneyimle öğretmek istiyorsanız doğru yerdesiniz !

İngilizce Bilmek Gereklimi ?

Gençler için ingilizce programlarında herhangi bir dil yeterlilik seviyesi aranmamaktadır. Öğrencinin dil seviyesine göre sınıflar sunulmaktadır. Öğrencinin keyifli ve eğlenceli bir ders dönemi geçirmesi ve ortama adapte olması açısından temel bir ingilizce seviyesi ile malta’ya gelmesi yararlı olacaktır.

Sizlere tavsiyemiz gelmeden önce en azından bir kaç özel ders alarak malta ‘ya öğrenci göndermeniz çocuğunuzun yada aile bireyinizin ortama daha kolay alışmasını sağlayacaktır. Bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gençler İçin İngilizce Eğitim Programı Sunan Okullar

Gençler İçin İngilizce Dil Eğitimi Sunan en iyi okulları Malta Start olarak sizlere sunuyoruz. Diğer okullarda ‘da benzer eğitimler yer alsada biz öğrencilerimize en verimli şekilde ders dönemi yaşayabilecekleri dil okullarının listesini sunmaktayız. Hadi şimdi hep birlikte gençler için dil eğitim programı veren malta dil okullarını inceleyelim !

Gençler İçin Malta Dil Okulları;

ACE English

ACE English Malta Dil Okulu İngilizce Eğitimi alabileceğiniz en iyi okullardan bir tanesidir. Sosyal ve eğlenceli bir dil öğrenim dönemi yaşamak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.  Malta Start İle İlk Adımı At !

 

Okulu İncele

ESE Malta

ESE MaltaESE Malta Dil Okulu  İngilizce Eğitimi alabileceğiniz en iyi okullardan bir tanesidir. En çok eğitim akreditasyonuna sahip dil okulunda eğlenceli ve keyifli bir dil öğrenim süreci yaşayabilirsiniz.  Malta Start İle İlk Adımı At !

 

Okulu İncele

Clubclass Malta

Clubclass Malta Dil Okulu Clubclass Malta Dil Okulu  İngilizce Eğitimi alabileceğiniz en ekonomik okullardan bir tanesidir. Yüzme havuzu, spor salonu ve ücretsiz aktivitelerle keyifli bir dil öğrenimi için tercih edebilirsiniz.

Malta Start İle İlk Adımı At !

Okulu İncele

Malta Gençler İçin İngilizce Kursları Tavsiyeler

Yurtdışı deneyimleri kişinin özgüven gelişimi ve sosyal hayata adapte olması konusunda bireylere katkı sağlamaktadır. Malta güvenilir ülkeler arasında yer almaktadır. Çocuğunuzu gelecekte daha iyi bir kariyere sahip olması ve dünyayla iletişim kurması adına malta dil okulları hem eğitim hemde tatil olarak düşünebileceğiniz bir seçenektir.

Malta‘ da göndermek istediğiniz genç birey okullarda sağlanan güvenli ortam ve gözetmenlerle sorunsuz bir eğitim dönemi yaşayabilir. Malta Start olarak malta ‘dan hizmet veren bir ekibiz ve herhangi bir problemde öğrenciniz yanında olabileceğimizi sizlere bildirmek isteriz.

Güven problemini halletmemizin ardından çocuğunuz dopdolu bir yaz eğitim dönemi geçirecek ve dünyanın farklı bölgelerinden gelen öğrencilerle arkadaşlık kuracaktır. Örgün eğitimin yanı sıra sunulan sosyal aktivitelerle eğlenceli ve unutulmaz bir dil öğrenim dönemi yaşayacaktır.

Yukarıda ‘da belirtiğimiz gibi öğrencinin temel seviyede ingilizce bilerek malta ‘ya gelmesi kuşkusuz çıkarına olacaktır. Malta Gençler İçin İngilizce Kursları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz !

Malta Start ile Malta ‘ya İlk Adımı At !

 

Başa dön tuşu