Malta’da Dil Eğitimi Uzatma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Malta İngilizce Dil Eğitimi Uzatma İşlemi

Malta’da Dil Eğitimi Uzatma İşlemi Nasıl Yapılır? sorusu Malta’ya İngilizce Öğrenmek isteyenler tarafından sıklıkla merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Öncelikle Malta Dil Okullarına eğitime gelme işleminizin ardından tercih ettiğiniz eğitim danışmanlığı yada acenta ile iletişime gerek dil eğitim programınızı uzatabilirsiniz.

Malta’da Eğitim Vizesi uzatma işlemi Türkiye’den vize alma işlemine göre daha basit ve kolaydır. Malta Dil Okullarında Eğitim Sürenizi Uzatmak İstiyorsanız Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Malta Start olarak sizlere bu konuda destek sağlamaya hazırız. Malta’da dil eğitimi almak istiyorsunuz ve eğitim sürenizi uzatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Malta’da doğrudan sizlerle iletişime geçerek ve sizlere süreçte destek sağlayarak eğitim programınızın uzatma işleminde sizlere destek sağlayabiliriz.

Malta’da Dil Eğitimi Uzatma İşlemi Adım Adım;

 1. Öncelikle bizimle yada eğitim programı aldığınız acenta ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 2. Malta’da vize uzatma konusunda gerekli belgeleri hazırlamanız gerekiyor. Türkiye’ye göre daha kolay olan süreçte bir kaç adet belge ile dil eğitim programınızı kolaylıkla uzatabilirsiniz.
 3. Gerekli belgeler hazırlandıktan sonra okul tarafından vize randevusu alınacaktır.
 4. Vize randevunuzunda sizlerin belgeleri okul tarafından İdentita Malta’ya sunulmaktadır.
 5. Ardından 2 ila 6 hafta arasında pasaportunuz okula iletir ve tarafınıza teslim edilecektir.

Malta’da ingilizce dil eğitim süreçlerini uzatma işlemi yukarıdaki aşamalardan oluşmaktadır. İlgili süreç okul tarafından takip edilmektedir. Bu süreçte bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, vize uzatma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Malta Dil Okullarında Vize Uzatma Nasıl Yapılır

Malta Dil Okullarında Vize Uzatma İşleminde Talep Edilen Belgeler

Malta Dil Okullarında Eğitim Sürecinizi uzatmak ve daha uzun bir süre dil eğitimi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Malta Start Olarak sizlere bu süreçte hangi belgeleri eklemeniz gerektiği konusunda bilgi sunacağız. İlgili belgeler okulun talebine yada döneme göre değişiklik gösterebilir.

Talep Edilen Belgeler;

 • Pasaport Fotokopisi
 • Biyometrik Fotoğraf
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Uçak Bileti Rezervasyonları
 • Bankada Gösterilecek Tutar ( Eğitim+konaklama ücretini ödediyseniz günlük 18 Euro)
 • Harcama Yaptığınız Kartın Arkalı Önlü Fotokopisi
 • Harcama Yaptığınıza Dair Dekont
 • Okul Tarafından Konaklama ve Eğitim Sürecinizi Gösteren Belgeler

Malta Dil Okullarında Eğitim Sürenizi uzatmak istiyorsanız yapmanız gereken yukarıdaki belgeleri hazırlamaktır. Okullar bu süreçte talep edilen güncel bilgilerin listesini size yada acentanıza iletmektedir. Sizlere bu süreçte bizlerde yardımcı olabiliriz.

Malta Dil Okullarında Vize Uzatma Ücreti

Malta Dil Okullarında Eğitim Almak istiyorsanız ve vizenizi uzatmak isterseniz ödemeniz gereken ücret 150 Euro’dur. Identi Malta Eğitim Vizesi başvurularında ve vize uzatma süreçlerinde öğrencilerden 150 Euro vize başvuru ücreti almaktadır.

Güncel ücretler ve belge süreçlerinizde bizlerden destek alabilir, sürecinizi daha kolay ve basit bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Malta Eğitim Vizesi başlıklı yazımıza göz atarak Türkiye’den başvuru yapma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Malta’da Dil Eğitimi Uzatma İşleminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Malta Dil Okullarında Eğitim Sürenizi Uzatma İşleminde Dikkat Etmeniz Gerekenler konusunda sizlere kısaca bilgi vereceğiz.

 • Vize Süreciniz Dolmadan Başvuru Yapmanız Gerekmektedir.
 • Eğitim süreci tarihinizle uçak bileti rezervasyonunuzun aynı tarihler olması gerekmektedir.
 • Harcama Yaptığınız Dekontun yada Bankamatikten çektiğiniz Paranın dekontunun aslını sunmanız gerekir.
 • Süreci ve Belgelerinizi Teslim Edilip Edilmediğini kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Zira zaman zaman malta dil okulları vize birimi süreci yavaşlatabiliyor.
 • Okuldan doğrudan vize sürecinde destek alırsanız 100 Euro civarında bir ücret talep edilebilir.

Malta’da dil eğitimi uzatma işleminizde dikkat etmeniz gerekenleri yukarıda sizlere kısaca anlattık. Merak ettiğiniz konularda whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Malta Dil Okulları Fiyatları hakkında bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz mevcut okulunuzu değiştirebilirsiniz. Malta Dil Okullarında eğitim sürecinizi farklı bir okul üzerinden uzatabilirsiniz. Aynı okul şartı bulunmamaktadır.

Malta Dil Okullarında Değişiklik Yapılabilirmi ?

Malta Dil Okullarında Eğitim Alırken ödemesini yaptığınız eğitim programını tamamlanız beklenir. Fakat yeniden bir vize uzatma işleminde yada eğitim programınızı uzatma işleminizde farkı bir okulu tercih edebilir ve vizenizi farklı bir okuldan uzatabilirsiniz.

Zaman zaman Malta’ya İngilizce Öğrenmek İçin gelenler okullarından memnun kalamayabilmektedir, fakat doğrudan ücret iadesi yapılmamaktadır. Sadece dilerseniz okulunuzu dondurabilir ve eğitim hakkınızı başkasına satarak ücretinizi alabilirsiniz.

Malta Dil Okulları ve Malta ‘da dil eğitimi konusunda merak ettiklerinizi bizlere sorabilir ve daha keyifli bir dil öğrenme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Malta'da dil eğitimi ne kadar uzatılabilir ?

Malta’da dil eğitim sürecinizi vize sürenizide hesaba katarak maksimum 1 seneye kadar uzatabilirsiniz.

Dil eğitimi süresini uzatmak için ne kadar önceden başvurmam gerekiyor?

Dil eğitimi sürenizi uzatmak için en az 4 hafta önceden dil okulunuza başvurmanız önerilir.

Dil eğitimi uzatırken sağlık sigortası yaptırmam gerekiyor mu?

Evet, Malta’da dil eğitimi alan tüm öğrencilerin sağlık sigortası yaptırması zorunludur.

Dil eğitimi uzatırken çalışma izni alabilir miyim?

Malta’da dil eğitimi alan öğrenciler 3 aydan uzun süreli  bir programa kayıtlı oldukları takdirde 3 aydan sonra part time  çalışma iznine  sahiptir.

Dil eğitimi uzatma ücreti ne kadar?

Malta’da dil okulları için eğitim vizesi başvurularında başvuru ücreti 150 Euro’dur.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu