Malta’da Yeşil Pasaport Sahipleri İçin Dil Eğitimi

Yeşil Pasaport Sahipleri İçin İngilizce Dil Okulları

Malta’da Yeşil Pasaport Sahipleri İçin Dil Eğitimi yazımızda Yeşil Pasaporta sahip bireyleri malta dil okullarına başvuru sürecinde bahsedeceğiz. Öncelikle yeşil pasaport ülkemizde belirli kurumlarda belirli bir süre çalışmış memur, öğretim görevlisi vb. kamu çalışanlarına sunulan avrupa’ya vizesiz seyahat imkanı sunan pasaport türüdür.

Yeşil Pasaport İle Malta Dil Okulları Bilgi Al !

Malta Avrupa Birliği Ülkeleri arasında yer aldığı için Yeşil Pasaporta sahip bireyler malta’ya 90 gün vizesiz giriş yapabilmektedir. Herhangi bir prosedür yada vize süreci ile uğraşmadan uçak biletinizi alarak malta’ya giriş yapabilir, malta dil okullarında ingilizce eğitimi almaya başlayabilirsiniz.

Malta Dil Okullarında 90 Günü Aşan Eğitimleriniz İçin Türkiye’den başvuru yapmanız gerekmektedir.

Malta Yeşil Pasaporta Vize İstiyormu ?

Hayır Malta yeşil pasaport sahiplerinden vize istememektedir. Vizeniz olmadan yeşil pasaportunuz ile Malta’ya giriş yapabilirsiniz. Malta’ya yeşil pasaporta vize bulunmamaktadır. Bir yıl içerisinde 90 günü aşmayacak şekilde Malta’yı ziyaret edebilirsiniz.

Yeşil pasaport ile vize istemeyen ülkelere giriş yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter, ilgili ülkenin koyduğu geçerlilik tarihidir. Örneğin; x bir ülke ye giriş yaparken yeşil pasaportun en az 3 ay daha geçerli olması istenirken, y bir ülkede en az 6 ay geçerlilik şartı aranabilmektedir.

Yeşil pasaportun bir diğer avantajıda kuşkusuz aile‘deki diğer bireylerinden yeşil pasaport alarak avrupa’ya ve bir çok ülkeye vizesiz seyahat etme özgürlüğü olacaktır.

Malta’ya yeşil pasaportunuz ile 3 ay giriş yapabilir, bireysel yada ailecek sunulan dil eğitimi programlarına katılarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Ada ülkesi diğer ingilizce eğitimi sunulan ülkelere kıyasla maliyet olarak daha ucuz ve avantajlıdır.

Ailecek mükemmel bir tatil ve eğitim dönemi geçirebileceğiniz Malta’da her yaş kategorisine özel dil eğitimi programları düzenlenmektedir.

Sizlerde yeşil pasaportunuzla Malta’ya ingilizce öğrenimi için gelebilir, sizlere özel sunduğumuz fiyatlardan yararlanarak İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Ailecek İngilizce öğrenmek isterseniz Yeşil Pasaportunuzla malta’ya gelerek herhangi bir konaklama kiralayabilir, uygun fiyatlarla İngilizce Dil Eğitimi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Malta’da Yeşil Pasaport Sahipleri İçin  Özel Fırsatlar

Malta’da Dil Okullarında İngilizce eğitimi almak istiyorsanız vize prosedürleri ile uğraşmadan doğruda talebinize uygun dil eğitimi programına katılım sağlayabilirsiniz. Hesapta para gösterme, evrak doldurma, konaklama ücretini ödeme vb. hiç bir evrak yada prosedürle uğraşmadan dil eğitimi almaya başlayabilirsiniz.

Amerika, İngiltere ve İrlanda Ülkeleri yeşil pasaportlulara vize talep ederken, Malta Avrupa Birliği Üye Ülkeleri arasında yer aldığı için vize talep etmemektedir, ülkeye yanlızca yeşil pasaportunuz ile giriş yapabilirsiiz.

Malta Yeşil Pasaporta Vize İstiyormuKonaklama fiyatları malta dil okullarında fiyatı en çok etkileyen temel unsurlar arasında yer almaktadır. Yeşil pasaportunuz var ise ada ülkesinde alternatif konaklama seçenekleri ile eğitim programınızı daha ucuz bir hale getirebilirsiniz.

Malta Dil Okulları başvuru sürecinizde yeşil pasaport sahibi olduğunuzu belirterek ekstra indirim alabilir, eğitim progralarınıda daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Yeşil Pasaportla Malta Dil Okullarına Gelecek Öğrenciler İçin Tavsiyeler

Malta’ya yeşil pasaportunuz ile gelmek isterseniz pasaport geçerlilik süresinin en az 3 ay daha olmasına dikkat ediniz. Yeşil pasaport ile ingilizce dil eğitiminiz sırasında uzun dönem eğitim almak isterseniz maalesef son malta vize güncellemeleri sebebi ile 3 ay üzeri eğitimlerde Türkiye üzerinden başvuru yapmanız gerekecektir.

Fakat 3 aylık Malta yaz okulları için herhangi bir vize prosedürü ile uğraşmadan doğrudan ada ülkesine giriş yapabilirsiniz.

Malta yaz okullarında eğitim almak istiyorsanız kesinlikle türk bir yurtdışı eğitim acentası ile çalışmanızı öneririz zira okulun fiyatları ile acenta fiyatları aynı seviyededir.

Malta’da yaşayan bizim gibi bir acenta ile çalışmanız durumunda ada ülkesi hakkında bir çok tecrübeden yararlanabilirsiniz.

Örneğin; Ailecek Malta’ya gelme durumunda hangi bölgelere uygun konaklama seçenekleri olduğu konusunda bilgi alabilir yada okullara yakın alternatif konaklama seçenekleri konusunda tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz.

Ulaşım , Faturalar ve Ailecek Katılınabilecek etkinlikler konusunda her zaman tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Yeşil Pasaportlular İçin Malta Eğitim Programları

Malta’da yeşil pasaportunuz ile;

  • Genel İngilizce Programları
  • İş ve Ticari İngilizce Programları
  • Yoğun İngilizce Programları
  • Çocuk İngilizce Programları
  • Yaşlılar İçin İngilizce Programları
  • Yaz Okulları Programları
  • Erasmus Staj Programları

ilgili programlardan dilediğinize kayıt yaparak katılım sağlayabilirsiniz. Siz yada aileniz keyifli ve unutulmaz bir dil öğrenim süreci yaşamak istiyorsanız Malta Adası tam sizlere yönelik diyebiliriz. Gerek tarihi, gerek turistik alanları gereksede çok kültürlülük imkanı ile unutulmaz bir dil öğrenim tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Malta güvenilir ülkeler arasında yer almaktadır, dünyanın her bölgesinden binlerce insan İngilizce dil eğitimi seçenelerinde malta dil okullarını tercih etmektedir, sizlerde herhangi bir güvenlik kuşkusu duymadan ada ülkesini tercih edebilirsiniz.

Malta’da Yeşil Pasaport Sahipleri İçin Dil Eğitimi yazımızda yeşil pasaport ile İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz malta dil okulları hakkında kısaca bilgi verdik. Sayfamızda malta ile alakalı bir çok içeriğe ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu