Clubclass Malta Dİl Okulu

Clubclass Malta Dil Okulu

Clubclass Malta Dil Okulu Sweqi bölgesinde yer alan ekonomik malta dil okullarından bir tanesidir. En çok tercih edilen okullardan bir tanesi olan clubclass malta dil okulu dünya çapında kabul gören eğitim akreditasyonları ile ön plana çıkmaktadır. Okul havuzu, spor salonu ve konaklama yakınlıkları ile ön plana çıkmaktadır. Clubclass Malta Dil Okulunda uygun fiyatlarla İngilizce eğitimi almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Hemen İletişime Geçin!

Aklınıza takılan tüm sorular ile ilgili bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!

Clubclass Malta Dil Okulu Malta Adasında 1999 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizden ingilizce öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği okullardan bir tanesi olan clubclass uygun fiyat politikaları ile tercih edilen malta dil okullarından bir tanesidir.

En Ekonomik Malta Dil Okulları Arasında !

Clubclass Malta Dil Okulu Malta ‘da ingilizce eğitimi alabileceğiniz en tasarruflu malta dil okullarından bir tanesidir. Okulda yer alan ücretsiz spor salonu, yüzme havuzu ve bütçenize göre konaklama seçenekleri okulu tercih edebileceğeniz avantajlar arasında yer almaktadır.

Okul kendi içerisinde konaklaması, spor salonu, yüzme havuzu, oyun alanları ve yakın konaklama seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır !

Okulun İçerisinde Yer Alan Ücretsiz Aktivitelerle boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz !

Clubclass Malta Dil Okulu Malta’nın popüler şehri saint julians bölgesine 5-15 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Okul konumu itibariyle ve olanakları ile bir çok ihtiyacınızı kolayca karşılayabileceğiniz şekilde planlanmıştır.

Clubclass Malta ‘nın sunmuş olduğu sosyal aktivite alanları ile örgün eğitiminizin yanı sıra sosyalleşme alanında’da öğrencilere avantaj sunmaktadır. Konaklamalar okulun içerisinde yada okula bir kaç dakikalık yürüme mesafesindedir bu sayede okul çevresinde sürekli sosyal kalınabilir, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle okul dışında ‘da ingilizce öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Clubclass Malta Dil Okulu
Hemen İletişime Geçin!

Clubclass Malta Dil Okulu Sweqi Bölgesinde hizmet sağlasada Saint Julians okullarına 5- 15 dakika yürüme mesafesindedir. Malta ‘da şehirler arasına mesafeler dakikalar sürebilmektedir 🙂

Okul kendi bünyesinde bulundurduğu sosyal imkanlar ile öğrencilerinin dışarıya çıkmadan sosyalleşmesine olanak sağlamaktadır. Malta Start ekibinden okulda eğitim almış bir birey olarak sizlere okulu kısaca tanıtacağım. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz !

Okul Greens, Lidl gibi malta ‘nın popüler ve ucuz marketlerine yürüme mesafesinde olduğu söylenebilir. Okulun hemen köşesinde Corner Market ‘te ihtiyacınız olan bir çok ürünü bulabilirsiniz. Hatta markette bir çok türk yöresel ürünleride yer almaktadır.

Okul Eğitim Kalitesi bakımından diğer okullarda ‘da eğitim almış birisi olarak açıkca söyleyebilirim herhangi bir eksi yönü yer almamaktadır. Tek dezavantajı diğer okullara kıyasla modern yöntemleri pek kullanmadığı belirtebilirtebilirim.

Clubclass Malta Dil Okulu hakkında genellikle yapılan eleştirilerin başında Türk öğrencilerin yoğun olması gündeme gelmektedir. Bazı malta dil okullarına göre Clubclass malta dil okulunda türk öğrenci yoğunluğu fazla olduğu söylebilir.

Türk öğrencilerin yoğunluğu konusunda eleştiri alan bir okul olsada sunmuş olduğu imkanlar, ve ekonomik fiyatlar okulun avantajları arasında yer almaktadır !

Türk öğrencilerin yoğun olduğu dönem genellikle yaz ayları ve beginner sınıflarıdır. Yani inglizce seviyeniz yüksek ise türk öğrencilerlerin yoğunluğundan etkilenmeden sınıflarda dünya ‘nın farklı yerlerinden gelen öğrencilerle ingilizce öğrenebilirsiniz.

Oluşturacağınız arkadaş çevresi oldukça önem taşımaktadır. Örneğin yabancı arkadaşlarla iletişim kurarsanız bu dezavantajdan etkilenmeden keyifli ve kaliteli bir dil eğitim dönemi yaşayabilirsiniz !

Clubclass Malta Dil Okulu İletişim Bilgileri

Adres:

 • 104 Triq Is-Sidra, Swieqi, Malta

Telefon:

 • +356 2137 0694

E-posta:

 • info@maltastart.com

Web sitesi:

Ofis Çalışma Saatleri:

 • Pazartesi – Cuma: 08:30 – 16:30
 • Cumartesi: Kapalı
 • Pazar: Kapalı

 

Clubclass Malta Dil Okulu Eğitim Programları

ProgramSüreYaş AralığıDers Sayısı/Hafta
Genel İngilizce1 hafta – 52 hafta16+20
Yoğun İngilizce1 hafta – 52 hafta16+30
Sınav Hazırlık (IELTS, Cambridge)10 hafta – 52 hafta16+30
İş İngilizcesi1 hafta – 52 hafta16+30
Akademik İngilizce10 hafta – 52 hafta16+30
Gençler için İngilizce2 hafta – 6 hafta12-1720
Yaz Kampı2 hafta – 6 hafta12-1725

 

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama Seçeneklerinde Öğrencilerine 3 farklı seçenek sunmaktadır. Bunlar; Öğrenci apartmanları, Aile Yanı Konaklama ve Hotel Konaklamalarıdır. Clubclass ‘ın konaklama seçenekleri ile diğer malta dil okullarından daha avantajlıdır.

Konaklama ücretleri diğer okullara kıyasla daha uygundur ve okul konaklamaları okulun içerisinde yada okula birkaç dakikalık mesafelerde yer almaktadır.

Sizler için en avantajlı konaklama seçeneğini önereceğiz !

Clubclass Dil Okulu Konaklama Seçenekleri Şu Şekildedir;

 • Öğrenci Evleri
 • Rezidans Apartmanlar
 • Hostel Çok Yataklı Odalar
 • Garden View Apartmanı
 • Aile Yanı Seçenekleri

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Konaklama TipiKişi SayısıÖzellikler
Aile Yanı1Tam pansiyon (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği), Özel banyo, Kablosuz internet
Aile Yanı2Yarım pansiyon (kahvaltı, akşam yemeği), Özel banyo, Kablosuz internet
Student House3Kendi yemeğinizi pişirmek için mutfak, Paylaşılan banyo, Kablosuz internet
Student House4Kendi yemeğinizi pişirmek için mutfak, Paylaşılan banyo, Kablosuz internet
Residence1Özel banyo, Mutfak, Kablosuz internet
Residence2Özel banyo, Mutfak, Kablosuz internet
Apart Daire1-4Özel banyo, Mutfak, Oturma odası, Kablosuz internet

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama+ Eğitim Programı Ücretleri

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama+ Eğitim Programı Ücretleri Güncel Fiyat Listesi bu şekildedir ;

Program2 Hafta4 Hafta8 Hafta12 HaftaKur
Genel İngilizce500€950€1800€2600€
Yoğun İngilizce700€1300€2500€3600€
IELTS/TOEFL Hazırlık750€1400€2700€3900€
İş İngilizcesi600€1150€2200€3200€

Clubclass Malta Dil Okulu Katalog Fiyatlarıdır. Bizimle iletişime geçerek sizler için en avantajlı program ve konaklama seçenekleri hakkında bilgi alabilir, uygun fiyatlarla kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz !

Clubclass Malta Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Clubclass Malta dil okulunda Türk öğrenci sayısı fazlamı ?

Clubclass Malta dil okulu uygun fiyat politası sebebi ile türkiye’den çok öğrenci almış olsada dil öğrenim sürecinizi etkileyecek kadar kalabalık öğrenci kitlesi bulunmamaktadır.

Hangi İngilizce seviyesine sahibim olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Clubclass Malta Dil Okulu’nun web sitesinde ücretsiz bir seviye testi mevcuttur. Bu testi tamamlayarak İngilizce seviyenizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca, okula kayıt olmadan önce ücretsiz bir seviye değerlendirmesi de yaptırabilirsiniz.

Kursların süresi nedir?

Clubclass Malta Dil Okulu’nda kurslar minimum 1 haftadır ve 52 haftaya kadar uzanabilir. Kurs süresi, seçtiğiniz program ve kursa göre değişiklik gösterir.

Kurs ücretleri nedir?

Clubclass Malta Dil Okulu’nda kurs ücretleri, seçtiğiniz program, kurs süresi, konaklama seçeneği ve başvuru tarihi gibi faktörlere göre değişiklik gösterir.

Clubclass Malta Dil Okulu güvenilir bir okul mu?

Evet, Clubclass Malta Dil Okulu 1999 yılından beri faaliyet gösteren ve Malta Eğitim Bakanlığı ve Malta Turizm Otoritesi tarafından lisanslanmış bir okuldur. Ayrıca FELTOM, ALTO ve WYSE Travel Confederation gibi saygın kuruluşlara da akreditedir.

Clubclass Malta Dil Okulu’nda hangi kurslar var?

Clubclass Malta Dil Okulu, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, Cambridge), İş İngilizcesi, Akademik İngilizce ve Gençler için İngilizce gibi çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Ayrıca Yaz Kampı programları da mevcuttur.

Hangi konaklama seçenekleri mevcuttur?

Clubclass Malta Dil Okulu, aile yanı, öğrenci evi, rezidans ve apart daire gibi farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Her konaklama seçeneğinin kendine özgü özellikleri ve fiyatları vardır.

Aile yanı konaklamada neler dahildir?

Aile yanı konaklamada tam pansiyon veya yarım pansiyon seçenekleri mevcuttur. Tam pansiyon konaklamada kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği dahildir. Yarım pansiyon konaklamada ise kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

Öğrenci evinde neler dahildir?

Öğrenci evinde kendi yemeğinizi pişirmek için mutfak ve buzdolabı gibi imkanlar mevcuttur. Ayrıca, öğrenci evi genellikle merkezi bir konumda bulunur ve diğer öğrencilerle tanışmak ve sosyalleşmek için ideal bir ortamdır.

Rezidansta neler dahildir?

Rezidansta özel banyo, mutfak ve çalışma masası gibi imkanlar mevcuttur. Ayrıca, rezidans genellikle havuzu, spor salonu ve çamaşırhane gibi ortak kullanım alanlarına sahiptir.

Okuldan Görseller

Öğrenci Yorumları

Hemen Bilgi Alın!

Aklınıza takılan tüm sorular ile ilgili bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!

Başa dön tuşu