Clubclass Malta Dil Okulu Rehberi

CLUB CLASS Malta Dil Okulu 2024 Rehberi başlıklı yazımızda en popüler malta dil okulları arasında yer alan CLUBCLASS Malta Dil Okulunu Malta Start Ekibi olarak inceleyeceğiz ve sizlere okulun tanıtımını yapacağız. Malta Start ekibi olarak sizlere İngilizce Dil Eğitimi veren size en için en avantajlı Malta Dil Okulunu bulmaya çalışacağız.

CLUBCLASS MALTA DİL OKULU HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

CLUBCLASS Malta Dil Okulu Malta Adasında Sweqi Bölgesinde yer alan ekonomik dil okullarından bir tanesidir. Clubclass Dil Okulu Bulunduğu bölge itibarile Saint Julians bölgesine yakın okullardan bir tanesidir. Okulda öğrencilere yönelik olarak; Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav İngilizcesi programları sunulmaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu Tanıtım Videosu

Clubclass Dil Okulu Ülkemizden Dil Öğrenimi İçin Malta ‘ya gelen bireylerin en çok tercih ettiği okullardan birtanesidir. Bunun en büyük sebebi olarak konaklama seçeneklerinde sunduğu ekonomik fiyat tarifesidir. Saint Julians bölgesine Sweqi bölgesinde 5-15 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Konum olarak eğlence merkezlerine, alışveriş merkezlerine yakın olduğu söylenebilir. Clubclass Malta Dil Okulu dünyanın her yerinden öğrenci kabul eden popüler malta dil okullarından bir tanesidir. Clubclass dil okulunun diğer okullara kıyasla en büyük avantajı sunmuş olduğu ekonomik fiyatlardır.

En Ucuz Malta Dil Okulları arasında yer alsada sunmuş olduğu eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Sınıfları diğer dil okullarına kıyasla daha kalabalık olabilir, en büyük dezavantajı eğitim metodları ve sınıflar hala modern seviye ‘ye ulaşmamıştır. Avantajları arasında ‘da okulda bir aile havası hakimdir, personelleri son derece anlayışlı ve yardımseverdir.

Diğer Malta Dil Okullarına kıyasla aktiviteler konusunda okulun aktiviteleri sınırlıdır. Fakat konaklama seçeneklerini okula yakın olması ve bir kaç dakika içerisinde okuldaki derslere katılabilmeniz avantajlar arasında yer almaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulunu Neden Tercih Etmelisiniz, Avantajları Nelerdir ?

Clubclass dil okulu tercih sebeplerinizin en başında kuşkusuz ekonomik tercihlerdir. Diğer dil okullarına kıyasla dil okulunda daha uygun fiyatlarla eğitim alabilirsiniz. Clubclass dil okulu hakkında en büyük eleştiri genellikle türk öğrencilerin yoğunluğu konusunda gelmektedir. Fakat Malta ‘da yer alan her dil okulunda yaz döneminde türk öğrenciler bulunabilmektedir.

Clubclass Malta Dil Okulu 2024 Eğitimleri

Clubclass Dil Okulunun en büyük avantajı nedir diye sorarsanız okula yakın konaklama seçenekleri, okulda yer alan spor salonu ve okulun içinde yer alan havuz ‘dur. Sosyalleşme ve arkadaş edinme konusunda clubclass ‘ın birbirine yakın tesisleri ve konaklamal seçenekleri arkadaş edinme konusunda size bir avantaj sağlayacaktır.

Farklı kültürlerden öğrencilerle clubclass konaklamalarında kalabilir, örgün eğitimin yanı sıra sosyal hayatınızda ‘da ingilizce öğrenmeye devam edebiliriniz. Okula yakın bir kaç alışveriş merkezi bulunmaktadır, günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir, okulda sunulan ücretsiz olanaklardan faydanalabilirsiniz.

Clubclass Malta Dil Okulu Eğitim Programları

Clubclass Malta Dil Okulu Sweqi Bölgesinde hizmet veren popüler dil okullarından bir tanesidir. Okulda; yetişkinler için Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav İngilizcesi, Yaz Programları ve Grup Programları sunulmaktadır. Konaklama seçeneklerinde ‘de öğrencilere geniş seçenekler sunan okulda İngilizce seviyenizi geliştirebilir, dil sorununuzu çözebilirsiniz.

Clubclass Malta Dil Okulunda Sunulan Eğitim Programları Şu Şekildedir;

Clubclass Malta Dil Okulu Genel İngilizce Programları 
Clubclass Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı
Clubclass Malta Dil Okulu Bireysel Dil

Clubclass Malta Dil Okuluna Nasıl Kayıt Yapılır ?

Clubclass Malta Dil Okuluna kayıt olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle whatsapp hattı üzerinden iletişime geçmek. Malta Start Dil Acentası olarak size en uygun dil kursu programına birlikte karar verme işlemimizin ardından okula ön kayıt işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Clubclass Okul Resimleri 2024

Ardından Yeşil Pasaport sahibi iseniz belirlediğimiz tarihlerde dil okulunda eğitime başlayabilirsiniz. Kırmızı pasaport sahibi iseniz sizlere malta öğrenci vizesi konusunda her türlü desteği sağlayacağız. Malta öğrenci vizesi konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Sizlere ekibimiz malta vize süreci hakkında detaylı bilgi sunacaktır.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri Nelerdir ?

Clubclass İngilizce Malta Dil Okulu Konaklama Seçeneklerinde Öğrencilerine 3 farklı seçenek sunmaktadır. Bunlar; Öğrenci apartmanları, Aile Yanı Konaklama ve Hotel Konaklamalarıdır. Clubclass ‘ın konaklama seçenekleri ile diğer malta dil okullarından daha avantajlıdır. Konaklama ücretleri diğer okullara kıyasla daha uygundur ve okul konaklamaları okulun içerisinde yada okula birkaç dakikalık mesafelerde yer almaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklama 2024

Clubclass Dil Okulları Konaklama Seçenekleri Şu Şekildedir;

  • Öğrenci Evleri
  • Rezidans Apartmanlar
  • Hostel Çok Yataklı Odalar
  • Garden View Apartmanı
  • Aile Yanı Seçenekleri

Clubclass Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Listesi Nedir ?

Clubclass Malta Dil Okulu 2024 listesine göz atıldığında okuldaki eğitim fiyatları diğer okullarla aşağı yukarı aynıdır. Fakat clubclass dil okulu konaklama hizmetlerinde kıyasla diğer okullardan daha düşük ücretlerle hizmet sağlamaktadır. Şimdi sizlere Clubclass Dil Okulu 2024 Fiyat Listesini Sunacağız;

  • 3 Aylık Dil Okulu + Konaklama ücreti 2700  Euro
  • 6 Aylık Dil Okulu+ Konaklama ücreti 5000 Euro

İlgili ücretlerin içerisinde  spor salonu, sim kart, ücretsiz wifi, ücretsiz havuz vb. bir çok avantaj sunulmaktadır. Aşağıdaki görsele tıklayarak almış olduğunuz paketin içerisinde yer alan ücretsiz hizmetleri görüntüleyebilirsiniz.

Clubclass Eğitim Programları Ücreti 2024 Rehberi

Program2 Hafta4 Hafta8 Hafta12 HaftaKur
Genel İngilizce500€950€1800€2600€
Yoğun İngilizce700€1300€2500€3600€
IELTS/TOEFL Hazırlık750€1400€2700€3900€
İş İngilizcesi600€1150€2200€3200€

Clubclass Konaklama Seçenekleri ve Ortalama Ücretler

Konaklama Tipi2 Hafta4 Hafta8 Hafta12 HaftaKur
Okul Yurdu400€800€1500€2200€
Aile Yanında Konaklama500€950€1800€2600€
Öğrenci Apartmanları450€850€1600€2300€

Clubclas Diğer Ücretler

Ücret TipiTutarAçıklamaKur
Kayıt Ücreti100€Okula kayıt için bir kerelik ücret.
Konaklama Kayıt Ücreti50€Konaklama hizmetleri için kayıt ücreti.
Ders Materyalleri75€Kurs süresince kullanılacak materyaller.
Havaalanı Transfer Ücreti25€ – 50€İsteğe bağlı havaalanından transfer.

Clubclass Malta Dil Okulu Öğrenci Yorumları

Clubclass Malta Dil Okulunda Eğitim almış birisi olarak okul hakkında yorumlarımı ileteceğim. Öncelikle clubclass malta dil okulu malta bölgesinde türklerin en çok olduğu okullardan bir tanesi olarak tabir edilen okullardan bir tanesidir. Kuşkusuz ülkemizde yaşayanların clubclass dil okulunu tercih etmesideki en büyük sebep ekonomidir.

Fakat özellikle yaz aylarında açılan geniş sınıf seçenekleri sayesinde dilediğiniz zaman sınıflarınızı değiştirebilir, anadili sizle olan bireylerden farklı sınıfları tercih edebilirsiniz. Clubclass dil okulunda samimi bir hava hakim öğretmenler özverili, konaklamalar okula oldukça yakın, yaz aylarında okulda düzenlenen etkinlikler oldukça ilgi çekici.

Kısacası clubclass dil okulunu malta ‘da dil öğrenmek amacıyla tercih edebilirsiniz. Fakat dil öğrenme sürecinizi hızlandırmak adına ülkemizden gelen öğrencilerden uzak bir çevre edinerek sosyal ortamlarda ‘da ingilizce öğrenmeye devam edebilirsiniz. Okul hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Clubclass Malta Dil Okulu İletişim Bilgileri

Clubclass Malta Dil Okulu ile iletişime geçmek ve okul hakkında merak ettiğiniz sorularınızı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mail, Whatsapp yada cep telefonu ile malta dil okulu bilgi alabilirsiniz.

Clubclass Malta Dil Okulu İletişim Bilgileri ;
Türkiye: 05439632416
Malta: +35699143066
Mail: info@maltastart.com

İlgili iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçerek Clubclass Malta Dil Okulu hakkında merak ettiğiniz sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz.

CLUB CLASS Malta Dil Okulu 2024 Rehberi İnceleme yazımızda sizlere okulu detaylı bir şekilde inceledik, Clubclass dil okulunun sunmuş olduğu avantajlar ve dezavantajlardan bahsettik. Malta Dil Okulları ve malta hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, sizin için en iyi dil öğrenme programını tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu