Inlingua Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Rehberi

Inlingua Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Rehberi adlı bu yazımızda, Malta’nın önde gelen dil okullarından biri olan Inlingua’nın sunduğu İngilizce eğitim programları ve konaklama seçeneklerine dair fiyat listesini paylaşacağız. Burada yer alan programların ücretleri, resmi katalog fiyatlarına dayanmaktadır. Malta Start Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığıyla, Inlingua Malta Dil Okulu için özel olarak hazırlanan promosyon ve indirim kampanyalarından faydalanabilir ve kayıt işleminizi en avantajlı fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.

INLİNGUA MALTA DİL OKULUNA EN UYGUN FİYATLARLA KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA !

Malta Start Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Inlingua Malta Dil Okulu’na kaydolmak isteyen öğrencilere özel fiyatlar sunmaktadır. Inlingua Malta’da eğitim almak isteyenler için kayıt sürecinden, kurs seçeneklerine, konaklama türlerinden, vize ücretlerine ve ek masraflara kadar her konuda kapsamlı bilgi ve destek sağlıyoruz.

Inlingua Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Rehberi

Bu rehberimizde, Inlingua Malta’nın İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için hazırladığı eğitim programlarının yanı sıra, konaklama seçenekleri ve bunların fiyatlandırmasını detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyetinde sürekli olarak yüksek puanlar alan Inlingua, dil öğreniminde aradığınız tüm özellikleri sunuyor. Malta Start Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığıyla sunulan özel indirim ve kampanyalarla, Inlingua Malta Dil Okulu’nda eğitim almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Eğitim programlarından konaklama çözümlerine, Inlingua Malta Dil Okulu’nun sunduğu imkanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kayıt süreci hakkında destek almak için bizimle iletişime geçin. Malta’da İngilizce eğitiminizi en uygun fiyatlarla almanız için gereken her türlü desteği sağlamaya hazırız.

Inlingua Malta Dil Okulu 2024 Fiyat; Eğitim

Inlingua Malta Dil Okulu 2024 Eğitim Ücretleri bölümümüzde sizlere İnlingua Malta Dil okulunun sunmuş olduğu eğitim programları ve eğitim programlarının 2024 yılındaki ücretlerin tablo olarak sunacağız.

İşte Inlingua Malta Dil Okulunun 2024 Eğitim Ücretleri;

Kurs AdıHaftalık SaatYaş GrubuSınıftaki Öğrenci SayısıStandart ÜcretYüksek Sezon ÜcretiÇevrimiçi Öğrenim
Genel İngilizce1513+12€230€270€220
Yoğun Genel İngilizce22.513+12€285€340€220
Genel İngilizce Mini Grup1513+6€345€220
Yoğun Genel İngilizce Mini Grup22.513+6€430€220
İş İngilizcesi1518+6€345€400€220
Junior İngilizce155-1210€250€305

Bu tablo, çeşitli İngilizce kurslarının haftalık saatlerini, hedef yaş gruplarını, sınıftaki maksimum öğrenci sayısını, standart ve yüksek sezon ücretlerini, ve çevrimiçi öğrenim seçeneğinin mevcut olup olmadığını göstermektedir.

Inlingua Malta Dil Okulu 2024 Herşey Dahil Fiyatları

Inlingua Malta Dil Okulu uzun dönem eğitim alacak öğrencilerine özel fiyat listesi sunmaktadır. Sizlerde aşağıda tabloda sunulan Inlingua Malta Dil Okulu Herşey Dahil Fiyatlar tablomuzdan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurs AdıHaftalık Saat8 Hafta+12 Hafta+24 Hafta+32 Hafta+40 Hafta+48 Hafta+Çevrimiçi Öğrenim
Genel İngilizce Uzun Süreli15€1440€2100€4080€5280€6400€7440€220
Yoğun Genel İngilizce Uzun Süreli22.5€1680€2460€4800€6240€7600€8880€220

Ek Bilgiler:

  • 3 Haziran – 30 Ağustos tarihleri arasında her hafta için €30 yaz ek ücreti alınır.
  • Kurs sonrası öğrenmeye devam etmek isteyenler için my.inlingua üzerinden 3 ay aktifleştirme ile kurs çalışması + 10 çevrimiçi konuşma dersi €220’ye dahildir.

Bu tablo, uzun süreli Genel İngilizce ve Yoğun Genel İngilizce kurslarının haftalık saatlerini ve farklı süreler için ücretlerini göstermektedir. Ek olarak, yaz dönemi için ek ücret ve çevrimiçi öğrenim seçeneği ile ilgili bilgiler verilmektedir. Inlingua Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Listemizden yararlanarak hesabınızı yapabilirsiniz.

Inlingua Malta Dil Okulu 2024 Fiyat; Konaklama

MaltaStart olarak, Inlingua Malta Dil Okulu’nda eğitiminizin yanı sıra konaklamanız konusunda da sizlere en uygun çözümleri sunmaya büyük önem veriyoruz. Adanın en güzel bölgelerinde, konforunuz düşünülerek seçilmiş ev sahibi ailelerden öğrenci yurtlarına kadar çeşitli konaklama seçeneklerimizle, dil öğrenim sürecinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyoruz.

MaltaStart aracılığıyla yapacağınız kayıtlarda, bütçenize en uygun konaklama seçeneklerine erişim sağlayabilirsiniz. Her bir konaklama seçeneğimiz, öğrencilerimizin rahatı, güvenliği ve ihtiyaçları düşünülerek özenle hazırlanmıştır. Malta’da geçireceğiniz süre boyunca evinizdeki konforu aratmayacak bir deneyim için MaltaStart’ı tercih edin. Biz, sizin sadece derslerinize odaklanmanız ve Malta’da öğrencilik hayatınızın tadını çıkarmanız için buradayız.

Inlingua Konaklama Tipi: Aile Yanında Konaklama Ücretleri

Oda TipiYemek PlanıStandart SezonYüksek Sezon (1 Haziran – 1 Eylül)
Tek Kişilik OdaYarım Pansiyon€45€55
Tam Pansiyon€50€60
Paylaşımlı OdaYarım Pansiyon€31€42
Tam Pansiyon€41€50
Ekstra TaleplerÖzel Diyet İsteği€20€20

Bu tablo, aile yanında konaklama seçeneğinde tek kişilik ve paylaşımlı oda için standart ve yüksek sezonda kişi başına gecelik fiyatları göstermektedir. Yemek planı olarak yarım pansiyon ve tam pansiyon seçenekleri sunulmakta ve özel diyet istekleri için ek ücret talep edilmektedir.

Inlingua Konaklama Tipi: Paylaşımlı Daire Konaklama Ücretleri

Süre1 Hafta8 Hafta+12 Hafta+24 Hafta+32 Hafta+40 Hafta+48 Hafta+
Fiyat (€)139108914042808374446805616

Yüksek Sezon Ek Ücreti (1 Haziran – 1 Eylül)

  • 1-11 haftalar için haftalık €38,50
  • 12+ haftalar için haftalık €24,50

Inlingua ile Malta’da Dil Eğitimi Fırsatı: Özel İndirimlerle Hayalinizi Gerçekleştirin!

Inlingua Malta Dil Okulu’nda eğitim almayı düşünen herkes için müjdeli haberlerimiz var! MaltaStart acentemiz, Inlingua Malta ile özel bir anlaşma yaparak, siz değerli öğrencilere özel indirimli fiyatlar sunmanın heyecanını yaşıyor. Hayalinizdeki İngilizce eğitimine adım atmak artık çok daha kolay ve ekonomik. Bu fırsat, Malta’nın tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfederken, dünya standartlarında bir eğitim almanız için tasarlandı. İster başlangıç seviyesinden başlayın, ister ileri seviye İngilizce bilginizi daha da geliştirmek isteyin, Inlingua Malta ve MaltaStart sizin için en uygun programı ve fiyatı sunuyor.

Inlingua Malta Dil Okulu İnceleme

Bu özel teklifler, sınırlı zaman için geçerli olduğundan, yerinizi hemen ayırtmak için acele edin! MaltaStart aracılığıyla Inlingua Malta Dil Okulu’na kaydolarak, sadece yüksek kaliteli bir eğitim almıyor, aynı zamanda Malta’nın eşsiz güzelliklerini keşfetme ve uluslararası bir öğrenci topluluğunun parçası olma şansını da yakalıyorsunuz. Kayıt sürecinde size adım adım rehberlik edecek olan MaltaStart ekibi, konaklama seçeneklerinden vize işlemlerine kadar her konuda yanınızda. Unutmayın, bu özel indirimli fiyatlarla, dil öğrenme hayalinizi gerçekleştirmek için daha iyi bir zaman olamaz!

Inlingua Malta Dil Okulu 2024 Fiyat Rehberi başlıklı yazımızda sizlere okulun sunmuş olduğu katalog fiyat ücretlerini ilettik. En uygun fiyatlarla, birbirinden özel kampanyalar ile Malta Start üzerinden okula kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Malta Dil Okulları Fiyat Rehberi’mizden yararlanarak diğer okulların sunmuş olduğu ücretleri görüntüleyebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu