Malta Yoğun İngilizce Kursları

Malta Yoğun İngilizce Kursları bölümümüzde sizlere İngilizce eğitimi konusunda yoğun eğitim programı sunan malta dil okulları hakkında bilgi vereceğiz.  Malta yoğun ingilizce programlarında kısa sürede ingilizce dil becerisini geliştirmeye yönelik ders programları ve aktiviteler planlanmıştır.

Yoğun İngilizce Kurslarında genel ingilizce kurslarına kıyasla sunulan ekstra dersler ve konuşma çalışmaları daha kısa sürede ingilizceyi pekiştirmenize katkı sağlar ! Süreniz sınırlıysa ve hızlı bir şekilde ingilizce öğrenmek istiyorsanız Malta Yoğun İngilizce Kursları tam size göre !

Malta Yoğun İngilizce Kursları

Malta yoğunlaştırılmış ingilizce kurslarında konuşma, dinleme, okuma ve yazma alanlarında genel ingilizce kurslarına kıyasla daha fazla ders planlaması yapılmaktadır.  Malta Yoğun İngilizce Kurslarında başlangıç seviyesinden, ileri seviye ‘ye kadar bütün öğrenciler programlara kabul edilmektedir.

Sizlerde Malta’ nın güzel ikliminde tatil yaparken ingilizce seviyenizi hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsanız  ‘Malta Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları ‘nı tercih edebilirsiniz.

Genel İngilizce Kurslarından Farkı Ne ?

Genel İngilizce kursları ile Yoğun İngilizce kursları arasında temel fark haftalık ders sayısıdır. Genel ingilizce kurslarında haftalık 15 saat ila 20 saat arasında ingilizce ders programı sunulurken, yoğun ingilizce kurslarında haftalık en az 30 saat ingilizce eğitimi sunulmaktadır.

Kısa sürede hızlı bir eğitim dönemi yaşamak istiyorsanız, yoğunlaştırılmış ingilizce kursları tam siz göre. Malta’nın güzel havasında hızlı bir eğitim dönemi yaşayabilir, ingilizcenizi yoğun ingilizce kurslarında geliştirebilirsiniz. Yoğunlaştırılmış ingilizce kurslarında zaman zaman ek ders olarak konuşma sınıfları düzenlenmektedir. Malta dil eğitim programları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurslara Nasıl Katılım Sağlanır ?

Malta’da hızlı bir ingilizce öğrenme sürecimi yaşamak istiyorsunuz öncelikle atmanız gereken ilk adım malta start yani bizimle iletişime geçmek. Sizlere yoğun ingilizce programı sunan okulları tanıtacağız ve bu okullardan bir tanesini seçmenizi isteyeceğiz.

Sizlere malta dil okullarının avantajları ve dezavantajları konusunda gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Okul belirleme adımdan sonra yapmamız gereken vize sürecinizi düzenlemek bu adımda’da sizlere yakından destek olacağız.

Okul, konaklama, vize ve ulaşım konusunda sizlere gerekli desteği sağlayacağız.

Malta Start İle Malta’ ya İlk Adımı Atın !

Kimler Katılabilir ?

Malta Hızlı İngilizce Öğrenme programlarına herkes katılabilir. 18 ila 90 yaşındaki her birey malta ‘daki dil eğitim programlarına katılım sağlayabilir. Fakat malta schengen bölgesinde yer aldığı için vize süreci bulunmaktadır. Önemli olan bu süreçte vize alabilmektedir.

Malta hızlandırılmış eğitim programlarına katılım için öğrenci, çalışan yada iş adamı statüsünde olmanız gerekmektedir. Malta ‘dan döneceğinizi kabul ettiren bir profile sahip olmanız vize sürecinizi kolaylaştıracaktır.

İngilizce Bilmek Gereklimidir ?

Malta Yoğun İngilizce Kurslarına katılım için herhangi bir dil seviyesi şartı bulunmamaktadır. Her seviyedeki bireyler yoğunlaştırılmış ingilizce kurslarına katılım sağlayabilir. Başlangıç seviyesinden ileri düzey ingilizce seviyelerine kadar farklı sınıflarda seviye ‘ye göre dersler sunulmaktadır.

Hızlı bir öğrenim programına katılacağınız için ilk adımınızda sorun yaşamamanız adına belirli bir seviyede ingilizce ile gelmenizi tavsiye ederiz. Temel düzeyde ingilizce bilgisine sahip olmanız sizleri diğer arkadaşlarınızla daha hızlı kaynaştıracak sınıfınızda daha etkin olmanızı sağlayacaktır.

Sıfır ingilizce ile ‘de hızlandırılmış malta kurslarına katılım sağlayabilirsiniz.

Malta Yoğun İngilizce Kursları Hangi Okullarda Var ?

Malta Yoğun İngilizce Kursları hemen hemen malta dil okullarının büyük bir kısmında yer almaktadır. Malta Start olarak ilgili kursları deneyimlemiş bir ekip olarak sizlere programınıza göre en iyi dil okulunu önereceğiz. Şimdi malta yoğun ingilizce kurslarına katılabileceğiniz popüler dil okullarının listesini sunacağız.

Malta Yoğun İngilizce Programı Olan Okullar;

ACE English

ACE English Malta Dil Okulu İngilizce Eğitimi alabileceğiniz en iyi okullardan bir tanesidir. Sosyal ve eğlenceli bir dil öğrenim dönemi yaşamak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.  Malta Start İle İlk Adımı At !

 

Okulu İncele

ESE Malta

ESE MaltaESE Malta Dil Okulu  İngilizce Eğitimi alabileceğiniz en iyi okullardan bir tanesidir. En çok eğitim akreditasyonuna sahip dil okulunda eğlenceli ve keyifli bir dil öğrenim süreci yaşayabilirsiniz.  Malta Start İle İlk Adımı At !

 

Okulu İncele

Clubclass Malta

Clubclass Malta Dil Okulu Clubclass Malta Dil Okulu  İngilizce Eğitimi alabileceğiniz en ekonomik okullardan bir tanesidir. Yüzme havuzu, spor salonu ve ücretsiz aktivitelerle keyifli bir dil öğrenimi için tercih edebilirsiniz.

Malta Start İle İlk Adımı At !

Okulu İncele

 

İlgili okullar genel ingilizce eğitimi alabileceğiniz en popüler malta dil okullarıdır. İlgili okullar mekan, eğitim ders sayısı, konaklama seçenekleri bakımında farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Bizden fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. Malta Dil Okulları sayfamıza göz atarak dil okullarını yakından inceleyebilirsiniz.

Tavsiyeler !

Malta ‘da hızlı eğitim programlarını tercih eden arkadaşlarımızdan gördüğümüz kadarıyla süreci yorumlayacağız. Malta iklimi ve havası güzel bir ülke ve ülkede sosyal ortam oldukça hızlı bir şekilde ilerliyor. Yoğun eğitim programına katılan arkadaşlar programları gereğince öğleden sonraki sosyal aktiviteler ile dersler arasında tercih kararsızlığı yaşamaktadır.

Kuşkusuz sosyal ortam ve malta’nın güzel havası ders eğitiminden daha çekici gelecektir. Bundan dolayı arkadaşlarımızın bir çoğunun ekstra düzenlenen derslerin çoğuna katılmadığını gözlemledik. Sizlere tavsiyemiz bu seçeneği ‘de düşünerek yoğunlaştırılmış ingilizce programlarını tercih etmenizdir.

Malta Start olarak sizlere bu eğitim programı hakkında bildiklerimizi kısaca anlattık. Detaylar için bizimle iletişime geçebilir, sizler için en avantajlı dil kursu seçiminde destek alabilirsiniz. Malta, malta’da dil eğitimi ve malta’da yaşam konularında çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu