Malta’da Kısa Süreli Kurslar

Malta Kısa Süreli İngilizce Dil Eğitim Kursları

Malta’da Kısa Süreli Kurslar: Hızlı Öğrenme, Unutulmaz Deneyimler! başlıklı yazımızda Malta’da kısa dönem İngilizce Kursları hakkında bilgi vereceğiz ve kısa dönem ingilizce kurslarının fiyat listesini sizlerle paylaşacağız.

Malta Adası Yurtdışı Dil Eğitimi Tercihinde İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından en çok tercih edilen ülkelerden bir tanesidir. Ada Ülkesinde Tarihi ve Turistik bir çok mekanda keyifli bir tatil dönemi yaşarken İngilizce Dil Eğitimi Alabilir, Tatil Sürecinizde yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

Malta Kısa Dönem İngilizce Kursları zaman zaman vize başvurularında kabul edilmeyebilmektedir. Farklı bir vize yada yeşil pasaportunuz var ise kısa dönem kurslar sizin için daha avantajlı olacaktır.

Malta Kısa Süreli İngilizce Kursları Kayıt aşamasında minimum 1 hafta ve üzeri kayıtları kabul etmektedir. Ada ülkesinde her hafta pazartesi günü yeni dil kursları hizmet vermektedir. Dil okulları her pazartesi yeni gelen öğrencilere yeni sınıflar açarak İngilizce dil eğitimi programları başlatmaktadır.

Malta Özellikle yaz ayı için kısa dönem ingilizce dil kurslarında ciddi bir talep görmektedir. Dünyanın 4 bir kıtasından gelen bireyler hem eğitim hemde turizm amacıyla ada ülkesini tercih etmektedirler.

Ada ülkesinde kısa süreli eğitim programlarına 1 hafta, 2 hafta, 3 hafta yada 1 ay süre seçenekleri ile kayıt olabilir, Tatil havasında ingilizce dil eğitimi alabilirsiniz. Kurslar genellikle sabah başlamaktadır, öğleden sonra malta’nın tarihi ve turistik mekanlarını keşfedebilirsiniz.

Sizlerde Hem İngilizce Eğitimi Almak Hemde Yabancı Dilinizi Geliştirmek istiyorsanız Malta Dil Okulları kısa dönem kurslarını tercih edebilir, unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz.

Malta Kısa Dönem İngilizce Dil Eğitim Programları

Malta Kısa Dönem İngilizce Dil Eğitim Programları her yaştan bireyler için geniş program çeşitliliği ile hizmet sağlamaktadır.

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Çocuklar İçin İngilizce, Gençler İçin İngilizce ve Yaşlılar İçin İngilizce programlarından herhangi birini tercih edebilir, kendi yaş grubunuzla kısa süreli dil eğitim programlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Kısa Dönem Kurs Paketlerinde; Konaklama, Ulaşım, Eğitim Materyalleri ve Sım Kart dahil paketlerden yararlanarak zamandan tasarruf edebilir, herşey dahil paketlerden yararlanarak vakit kaybetmeden İngilizce dil eğitim kurslarına katılım sağlayabilirsiniz.

Malta’da Kısa Süreli Kurslar ve Dil Okulları

ACE English

ACE English Malta Dil Okulu Kısa Dönem İngilizce Eğitimi Alabileceğiniz En Popüler Malta Dil Okullarından bir tanesidir. Okulda sunulan haftalık sosyal aktivitelere katılabilir, ingilizce öğrenirken sosyal ortamınızı oluşturarak, keyifli bir dil öğrenim deneyimi yaşayabilirsiniz. Malta’da kısa süreli kurslar arasında favorilerimizden !

ACE English Malta Kısa Dönem Kurs Fiyatları Listesi

Konaklama Seçeneği2 Hafta3 Hafta4 Hafta
Aile770 €1155 €1540 €
Yurt730 €1095 €1370 €

ESE Malta

ESE MaltaESE Malta Dil Okulu kısa dönem dil kursuna katılmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen okullar arasında yer almaktadır. Özellikle genel ingilizce ve çocuk ingilizcesi alanlarında ön plana çıkan okulda keyifli ve unutulmaz bir dil öğrenim deneyimi yaşayabilirsiniz. Malta’da kısa süreli kurslar arasında en iyilerlerden !

ESE  Malta Kısa Dönem Kurs Fiyatları Listesi

Konaklama Seçeneği2 Hafta3 Hafta4 Hafta
Aile910 €1365 €1820 €
Yurt840 €1260 €1680 €

Clubclass Malta

Clubclass Malta Dil Okulu Clubclass Malta Dil Okulu Kısa Dönem Dil Eğitim Kursu alabileceğiniz en ekonomik dil okullarından bir tanesidir. Okulda yer alan havuz, spor salonu ve oyun alanı vb. imkanlardan yararlanarak keyifli bir dil öğrenim deneyimi yaşayabilirsiniz.

Clubclass  Malta Kısa Dönem Kurs Fiyatları Listesi

Konaklama Seçeneği2 Hafta3 Hafta4 Hafta
Aile760 €1140 €1520 €
Yurt630 €945 €1260 €

EC Malta

EC Malta Dil OkuluEC Malta Dil Okulu Kısa Dönem Dil Eğitim Kursu alabileceğiniz marka malta dil okullarından bir tanesidir. Okulda sunulan Turuncu halı deneyimini yaşayabilir, keyifli bir dil dönemi yaşarken sunulan sosyal aktivitelerle unutulmaz deneyimler elde edebilirsiniz.

EC Malta Kısa Dönem Kurs Fiyatları Listesi

Konaklama Seçeneği2 Hafta3 Hafta4 Hafta
Aile960 €1440 €1920 €
Yurt900 €1350 €1800 €

İELS  Malta

İELS Malta Dil OkuluİELS Malta Dil Okulu Kısa Dönem Dil Eğitim Kursu alabileceğiniz en iyi sliema malta dil okullarından bir tanesidir. Okulun konumu itibariyle keyifli bir seyahat ve eğitim dönemi yaşayabilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

İELS Malta Kısa Dönem Kurs Fiyatları Listesi

Konaklama Seçeneği2 Hafta3 Hafta4 Hafta
Aile900 €1300 €1800 €
Yurt800 €1200 €1700 €

Kısa Süreli Dil Eğitimi İçin Neden Malta ?

Malta kısa süreli dil eğitimi için tercih edebileceğiniz en avantajlı ülkelerden bir tanesidir. Ülke diğer ingilizce dil eğitimi alabileceğiniz yurtdışı eğitim ülkelerine kıyasla daha ucuz ve avantajlıdır.

Kısa süreli eğitim programınız kapsamında birbirinden güzel plajlarda keyifli bir deniz turizmi yaşayabilir, yaz aylarında sunulan birbirinden eğlenceli karnavallara katılarak keyifli bir dil eğitim dönemi yaşayabilirsiniz.

İlk çağdan bu yana onlarca uygarlığın izlerini taşıyan ada ülkesinde her bir köşede tarihi alanlarda kendinizi büyülenmiş gibi hissedebilirsiniz.

Tatil ve dil eğitimi bir arada yaşamak istiyorsanız Malta Dil Okulları sizleri bekliyor.

Malta’da Kısa Süreli Kurslar: Hızlı Öğrenme, Unutulmaz Deneyimler! başlıklı yazımızda sizlere malta ingilizce dil eğitimi için kısa süreli kurslardan, avantajlarından ve fiyatlardan söz ettik. Güncel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu